Myslíš si, že máš málo SEBADISCIPLÍNY?

Čo ak jej máš dosť, ale v skutočnosti iba žiješ podľa pravidiel iných ľudí…?

Denisa o Tajomstve disciplíny povedala toto:

Čo ak disciplinovani SI, ale väčšinu času dodržiavaš to, ČO ŤA NAUČILI INÍ alebo robíš to, ČO SI MYSLÍŠ, ŽE BY SI MALA a tak nemáš čas a energiu na VLASTNÉ PRAVIDLÁ svojho života?  

 

Často sa ma pýtate:

"Luci, ako to robíš, že dokážeš tak skoro vstať? Že cvičíš každý deň? Že sa ti darí všetko, čoho sa dotkneš? Že máš stále toľko energie a úsmev na tvári? Odkiaľ to berieš?!? Aj my chceme!!!!" 

Tu by som podľa všetkých marketingových príručiek mala napísať, že som kedysi v živote veľmi trpela a potom som odhalila zázračný spôsob ako vyriešiť svoj problém a svoje utrpenie zmeniť v šťastie a voilá - tu vám píšem ako na to!! 

 

No ale mne sa to takto nechce...💋💃 

 

Celý svet dnes kričí po autenticite - a potom všetko robí podľa jednej šablóny z rovnakého online kurzu. 

 

To nie som ja. Nejde mi to.

 

 Neviem a nechcem dodržiavať pravidlá iných ľudí.

Nemám rada autority a moje rebelské srdce kričí po slobode ako svojej najmilovanejšej životnej hodnote. 

 

Ja som toto:

 

Divoká. Neskrotná. Šťastná. Veselá. Slobodná. Zúrim a  hnevám sa a som  často netrpezlivá. Veľa vecí v živote ma bolí a ešte viac teší! 

Povedzme si to rovno: A ktorú z nás naozaj nebolí nič..? Ktorá si 100% verí v každej situácii, ktorá vždy urobí 100% zo svojich plánov, ktorá nezlyhá, ktorá nemá strach...? 

 

Veď ja tiež. Sme v tom spolu.

Ale je možno niečo, čo mne sa už podarilo a čo môže pomôcť aj vám.

Celý život som obklopená úspešnými mužmi a ženami. 

Moja zvedavosť a analytická myseľ mi nedali pokoj a stále ma trápili otázkami: 

 • V čom to je, že niekomu sa podarí v  živote veľa a niekomu nie?
 • Že niekto má silnú motiváciu a sebadisciplínu a niekto nie?
 • Ako súvisí disciplína s radosťou, vášňou a s úspechom v živote?

Je disciplína teror alebo sloboda?

Skúmala som to a skúmala a prišla som na to, že...

 • 1
  Cesta k radosti, slobode a životnému šťastiu vedie cez sebadiscipínu. Nebudem vám klamať - bez nej do nejde.
 • 2
  Každá z vás má sebadisciplínu. Otázka len je, KOHO pravidlá ňou napĺňa. Vlastné alebo niekoho iného?
 • 3
  A tu je tá skvelá správa :)! Disciplína nie je niečo, čo sa môžeme naučiť. Je to STAV, ktorý sa dá dosiahnuť, keď naplníme určité podmienky.

Uvedomenie si týchto 3 bodov ma naplnilo radosťou!

Viete, prečo? Lebo to znamená, že sebadisciplínu môže získať každá jedna z nás! Dokonca to poviem inak: každá ju už MÁ!!! Len ju možno nepoužíva správne!!

Od radosti a z túžby, aby sa táto dôležitá informácia dostala k čo najväčšiemu počtu z vás som vám (a sebe) preto napísala eKnihu! 🙂 

eKniha 

Príručka pre odvážne ženy

 

Tajomstvo disciplíny

Naučte sa hrať hru života podľa vlastných pravidiel! 

Denisa o Tajomstve disciplíny povedala toto:

O čom "TAJOMSTVO DISCIPLÍNY" je? 

O tom, že vo svojom živote ste veľmi disciplinované – dodržiavate disciplinovane pravidlá, ktoré ste získali od iných ľudí a ktoré slúžia iným.

Ale čo tak objaviť tie pravidlá, ktoré slúžia vám samým, sľúbiť vernosť im a vytvoriť si taký život, po akom túžite vy..?

Prečo si myslím, že vám mám k sebadisciplíne čo povedať práve ja? 

Volám sa Lucia Klapáčová a som osobnou koučkou odvážnych mužov a žien. Som expertkou na sebadisciplínu preto, lebo ju študujem roky teoreticky, ale hlavne žijem prakticky. Niekoľkokrát som si s jej pomocou opäť a znova vybudovala život, po akom som túžila. S jej využitím som schopná dosiahnuť všetky svoje ciele. A rada aj vás naučím, ako na to! 

 

Poviem vám príbeh, ktorý stojí za tým, kým som sa stala:

Keď som bola malá, chcela som byť pilotkou stíhačky. Lenže vtedy ženy študovať tento odbor nemohli, zákony (paradoxne - na ochranu žien!) to zakazovali. Mala som 18, hnevala sa a povedala som si:

"Dobre, keď nemôžem byť pilotka tak pôjdem do politiky a tie pravidlá zmením! Keď už mám podľa nejakých pravidiel žiť, chcem ich tiež aj tvoriť!!"

A stalo sa - síce som nezmenila pravidlá toho, či ženy môžu pilotovať ani osobne nemenila zákony, ale bola som celý doterajší život pravou rukou tých, ktorí to robili. A tak začala moja cesta....k vám. 

 

Som z Košíc. Žila som viacero profesionálnych a osobných životov a mám - ako každá z nás - rôzne identity. Dnes som koučka, autorka, učiteľka, milujúca žena, bežkyňa, jazdkyňa, tanečnica a tá, ktorá ďalej hľadá to najlepšie v živote.

Jedna vec všetky moje životy a identity vždy spájala: silná sebadisciplína založená na vlastnej vnútornej motivácii a svojich pravidlách života.

A tak či som bola speváčka karaoke v Japonsku, vysokopostavená úradníčka Ministerstva zahraničia SR alebo konzultantka premiérov a prezidentov na Balkáne –  v každej situácii som si vytvorila taký život, aký som chcela naozaj žiť.

A o tom AKO NA TO som vám napísala knihu.

Pre koho je eKniha "Tajomstvo disciplíny" určená?

Pre ženy, ktoré chcú chutnejší život

Ak chcete v živote žiť plnšie, radostnejšie a chutnejšie, Tajomstvo disciplíny je pre vás.

Pre ženy - rebelky

Zistíte, že rebélia je veľkým darom života, keď má vlastné pravidlá. Lebo nie vždy to tak je.

Pre ženy, ktoré chcú nájsť svoje naplnenie

Nehovorím, že prečítaním knihy ho nájdete. Ale prijatím pozvaní v knihe a ich pravidelným používaním sa šance na to veľmi zvýšia.

Pre ženy, ktoré nemajú rady motivačnú literatúru

Toto nie je motivačná kniha. Je to do teórie zabalená obyčajná prax.

..ale než si ju kúpiš, pozor: "Tajomstvo disciplíny" nie je pre Teba, ak: 

Ak očakávate krátky textík a veľa fotiek

Kniha je textovo bohatá. Text sa číta ľahko, ale predsa - je to solídnych 120 strán teórie, praxe, príkladov, pozvaní a výziev.

Ak ste už veľmi skúsená v práci so sebou a nechce sa vám opakovať základy

Tu je moja skúsenosť taká: tie z vás, ktoré majú za sebou už dlhú cestu práce na sebe môžu veľa návodov v knihe poznať, čo je v poriadku - vychádzam z dostupných zdrojov. Otázka skôr je: Praktizujete...?

Ak očakávate, že sa niečo zásadné zmení jej prečítaním

Môže, lebo už aj prečítanie veľa objasní. Ale skutočné výsledky donesie až praktizovanie pozvaní a prijatie výziev.

Čo sa v eKnihe "Tajomstvo disciplíny" naučíte? 

 • Zistíte, že sebadisciplína je niečo úplne iné, než ste si doteraz mysleli! Disciplína JE sloboda.
 • Naučíte sa ako získať takú sebadisciplínu, ktorá bude pracovať PRE VÁS a pomôže vám vytvoriť taký život, po akom túžite.
 • Začnete si vytvárať celoživotné návyky, ktoré povedú ku kvalitnejšiemu, radostnejšiemu a chutnejšiemu životu DLHODOBO.
 • Nemusíte čítať kopec iných kníh a absolvovať kopec seminárov - Tajomstvo disciplíny to robí za vás a tak skracuje vašu cestu k životu, po akom túžite.

Všetky techniky, ktoré v knihe opisujem a ktoré sú súčasťou pozvaní knihy som buď sama (niekoľkokrát) absolovovala alebo sú súčasťou mojej každodennej rutiny.

Pomáhajú mi udržať v skvelej forme moje telo, pulzujúcu lásku a radosť v mojom srdci, pokoj a sústredenie v mysli a prepojiť môjho ducha s vyšším zámerom.

Pomáhajú mi rásť a dávať.

Andrea o Tajomstve disciplíny povedala toto:

Čo vám naozaj prinesie "Tajomstvo disciplíny"...?

Tajomstvo disciplíny je kondenzovanou príručkou disciplíny. Na jednom mieste sústreďuje praktické návody z viacerých škôl  a filozofií sebarozvoja.

Je výsledkom mnohoročných skúseností a testovania rôznorodých teórií v každodennej praxi.

Ak si ju neprečítate a neprijmete jej pozvania a výzvy, tak sa nestane NIČ.

A práve to je to - NIČ sa ani nezmení a vy možno budete ďalej žiť životom podľa pravidiel iných ľudí a strácať vzácny čas hľadaním niečoho, čo máte práve teraz k dispozícii. 

Toto všetko VY čítať nemusíte!!!! A ešte omnoho viac...!

Toto hľadanie si ale môžete ušetriť...

Ekniha Tajomstvo discípliny je kniha, ktorú by som sama bola chcela pred 15 rokmi (veď preto som si ju aj napísala :). Ja som tú možnosť nemala, ale vy ju teraz máte!! 

Vďaka tejto knihe si nebudete musieť kupovať a čítať mnoho ďalších kníh  a absolvovať rôzne semináre, kurzy a terapie - alebo si ich aspoň budete vedieť cielenejšie vybrať. Kniha obsahuje zoznam zdrojov a ak by ste predsa chceli viac, odkazuje vás priamo na odporúčanú literatúru.

Nemusíte ísť cestou  pokus-omyl. Ušetríte si námahu skúmania a skúšania iných techník, teórií, lebo Tajomstvo disciplíny už mnoho vyskúšaného má a ponúka vám to, čo je praxou overené.

Tajomstvo disciplíny jednoznačne skráti vašu cestu k hľadaniu svojej vnútornej radosti, pokoja a harmónie. Objasní vám súvislosti, o ktorých možno netušili. Zlepšíte si pohľad na seba a pocit zo seba, a keď absolvujete aj praktické kroky, ktoré Tajomstvo disciplíny ponúka tak sa váš život sa reálne začne meniť a neexistuje, že nie! Kniha rozphybuje vaše telo, prinesie vám do života viac lásky a ešte k tomu vás aj bude dobre baviť !

No nie je to skvelé? 🙂

Koľko eKniha "Tajomstvo disciplíny" stojí?

Toto všetko iba za....

25.90EUR

Cena tejto eKnihy je 25.90 EUR.

Ja viem, jej hodnota je oveľa, oveľa vyššia. A viem, je to vlastne celý koncentrovaný online kurz. A áno, sú tam roky a roky skúseností, tréningu, učenia sa. Desiatky preštudovaných kníh, množstvá absolvovaných kurzov a workshopov a hodiny a hodiny praktickej realizácie v mojom každodennom živote. 

Ale povedala som si, že to chcem takto.

25.90 EUR je:

Cena prvej triedy IC vlaku z Bratislavy do Košíc.

Na tejto ceste časti knihy aj vznikli. A je to cesta, počas ktorej Tajomstvo disciplíny prečítate a potom zistíte, že už zostane s vami. Navždy. 

Pozývam vás preto na dôležitú cestu vášho života! 

Možno ste si teraz pomysleli toto...

 • “Bože, ďalšia kniha o sebarozvoji!! Už mám tej motiváce dosť!"
 • “To bude drina, to nedám!”
 • “Prečo si práve táto myslí, že má mne čo hovoriť?!?”
 • “Prečo si práve táto myslí, že má mne čo hovoriť??” “Fakt toto potrebujem...?”

Chápem vás, úplne. Tiež si dnes dvakrát rozmyslím, čo si v oblasti práce na sebe prečítam. Čo má pre mňa hodnotu. 

Ale v to, čo tvrdím, verím: Verím v to, že každá žena je už disciplinová. Má obrooovskúúúú sebadisicplínu. Nevstanete aj o tretej ráno, keď je vaše dieťa choré? Nechodievate každé ráno do práce? Pekne a včas? Nestojíte na červenú, aj keď nejde auto (...aby som nedala zlý príklad tomu hypotetickému dieťaťu, ktoré ma môže vidieť...?). Keď má prísť na návštevu svokra, vydrhnete ešte aj pivnicu. Keď vás niekto o niečo poprosí, šance sú, že to urobíte. Pekne a disciplinovane stojíte v rade pri pokladni v potravinách. 

Disciplinovane sa každý deň správate podľa pravidiel iných ľudí. 

Ale keď príde na vaše pravidlá, tak sa stavím, že veľakrát (Často! Vždy!) uprednostníte niečo iné!

“Chcela som ísť cvičiť, ale priateľ navrhol kino. Vidím ho tak málo, tak som samozrejme súhlasila!”

Alebo:

“Už len tento (pracovný) mail a idem sa kúpať” hovoríte deťom na dovolenke.

A čo tak:

“S manželom na seba nemáme čas, máme predsa deti!!”  a potom sa divíte, keď si manžel nájde inú. Upravenú, peknú, vedomú vlastnej hodnoty, s deťmi či bez. 

Hm.

Viem, že možno ešte pochybujete...

Silu svojej knihy  ale poznám a preto mám tento návrh: 

Skúsme to trošku inak. 
Táto knižočka nie je žiadna veľká časová ani finančná investícia. Má cenu jednej ľahkej večere v reštarácii  v Bratislave (pre jedného!). Prečítate ju do týždňa. Ale dlhodobé zmeny vo vašom živote môžete s jej pomocou naštartovať tak, že budete prekvapené. 

Urobme preto dohodu:

Ak po prečítaní absolvujete všetky úlohy, riadne a poctivo ich vykonáte a vo vašom živote aj tak NEBUDE žiadna pozitívna zmena, nebude v ňom viac radosti, vášne a lásky k sebe, tak vám peniaze vrátim. A ešte viac: dostanete odo mňa lekciu osobného koučingu zdarma. 

Ale ak po prečítaní knihy váš život iný BUDE, dokázateľne ma o tom presvedčíte a dáte mi to vedieť, tak vám darujem dve lekcie osobného koučingu, ktoré môžu váš život a vzťahy zmeniť nadobro. 

Beriete? 

Dovolím si vám dať tento návrh, lebo som si vedomá hodnoty obsahu knihy, za predpokladu, že naozaj prijmete pozvania a výzvy knihy. Roky praxe, skúšania a hľadania ma k tomu priviedli. 

 

"TAJOMSTVO DISCIPLÍNY" môže byť UŽ DNES TVOJE iba za 👇

25.90EUR

2 SUPER BONUS-y k eKnihe "Tajomstvo disciplíny"

A keďže mi na vás záleží a chcem, aby ste dosiahli s knihou tie najlepšie výslekdy, ako bonus odo mňa dostávate ku eKnihe Tajomstvo disciplíny ešte toto: 

 • Tréningový denník
  Tréningový denník obsahuje všetky pozvania a výzvy z eKnihy a je vaším prehľadným sprievodcom na ceste k objaveniu Tajomstva disciplíny. V pdf. formáte.
 • 3 bonusové výzvy
  Samotná kniha obsahuje 3 hlavné výzvy k zmene života, ale ak si knihu kúpite IHNEĎ, dostanete ju s 3 inšpiratívnymi bonusovými výzvami pre okamžitú životnú zmenu.

 

Toto povedali ženy po prečítaní eKnihy TAJOMSTVO DISCIPLÍNY

"Tak som dnes strávila deň s Tvojou knižkou. Wow! Už dlhšiu dobu prechádzam svojou transformáciou, takže som už sama objavila, že to čo najviac potrebujem je disciplína. Presne ako píšeš, poznám ju a mám ju prítomnú v svojom živote, len akosi ju ešte musím implementovať trošku viac do svojej vášne. „Som najlepšia. Vždy a všade. A ak práve v tejto chvíli nie som, dajte mi čas, ak chcem, tak budem.“ - tento výrok z knižky som si vypichla, pretože sa s ním viem úplne identifikovať. A ukazuje mi, že ak ho v nejakej oblati prijmem za svoj, tak nie je toho alebo to, čo ma odradí, alebo znemožní dosiahnuť cieľ. Tam moja disciplína funguje dokonale. Myslím, že nastal čas si ho vyšperkovať na svoj stôl. Rozhodne budem Tvoj ebook odporúčať ďalej. Páči sa mi, že si dokázala zhrnúť množstvo motivačnej literatúry na tak „malú“ plochu. Je fajn, že neustále zdôrazňuješ, že bez seba samej a rozpohybovania sa nič neudeje. Každej žene, ktorá pochybuje, či ísť do kúpy tvojej knižky, by som odkázala, aby neváhala, ale bola pripravená na to, že zadarmo to nebude, a teraz nemyslím cenu knižky!”
Miriam Paradováwww.vyrobenerukami.sk
Tvůj ebook je skvělý! Opravdu má potenciál měnit životy odvážných žen. Je to úžasný návod, jak si ten náš život žít podle svých představ a naplňovat své cíle, růst a dělat si radost každý den. Píšeš s lehkostí a čtivě, ale s naléhavostí, která člověka nenechá v klidu a nečinnosti. Ačkoliv jsem některé techniky a cvičení už znala z jiných publikací, oceňuji jejich uspořádání přehledně na jednom místě, a moc se mi líbí doprovodné příběhy pro dokreslení a správné pochopení. Snad nejvíc mě oslovilo cvičení na modifikování aktivit, pro které jsme se rozhodli, ale někdo nebo něco nám jejich realizaci znemožnil. Připomnělo mi jedno rčení: Když mě vyhodí dveřmi, vrátím se oknem... Zkrátka když se pro něco rozhodnu, nikdo mě nezastaví :)!
Adéla Bendováwww.adelabendova.cz
I když disciplína je pro mě někdy trochu jako sprosté slovo, při čtení jsem pochopila, že tahle disciplína je trochu jiná. Lucia ve své knížce ukazuje inspirativní pohledy a návody, jak najít pro sebe to správné nastavení mysli, tak abychom se nebáli jít za svými cíli. Praktické úkoly a návody jsou dobrým vodítkem, jak vyjít ze své komfortní zóny, zažít úspěch a možná nevzdat to, že i přes neúspěchy se dá jít dál. Rozhodně začínám uklízet podle návodu z knihy a těším se na výsledky 😊.
Šárka KohoutkováWww.dusevnidilna.cz
"Nemala som žiadne pochybnosti o tom, že kniha Lucie Klapáčovej bude plná informácií a inšpirácí, pretože aj životný príbeh autorky je veľmi bohatý a dynamický. V tejto e-knihe si dala za cieľ ukázať čitateľovi, ako môže pomocou sebadisciplíny dospieť k svojim cieľom, k svojim snom. A myslím, že sa jej to naozaj podarilo. Všetko však posúva ešte ďalej a ponúka aj praktické návody a cvičenia, ktoré majú pomôcť čitateľovi k akcii. Knihu by si mal určite prečítať každý, kto potrebuje poradiť, ako pozerať na svet optimistickejšími očami a ako si konečne začať plniť sny."
Miroslava Sumbalováwww.miroslavasumbalova.cz
Knížka Tajomstvo sebadisciplíny odvážnych žien je čtivým a zajímavým počinem zajímavé a obdivuhodné ženy. Lucia do knihy vložila své bohaté životní a pracovní zkušenosti, ze kterých můžeme my, čtenářky, hodně načerpat. V textu jsem si našla několik přínosných aha-momentů a najde si je tam asi každý, kdo bude číst a kdo se chce ve svém životě někam pohnout. Knížka dává nejen jasnou naději, že máme šanci dosáhnout toho, co v životě chceme, ale také - což se mi moc líbilo - přináší řadu jednoduchých užitečných a účinných cvičení, která k našim cílům směřují. Je esencí celé řady efektivních postupů k ujasnění a dosažení vlastních záměrů, které Lucia sama na sobě vyzkoušela a ověřila si, že fungují. Takže stačí následovat její praktický návod, pokud chci, aby žádoucí pozitivní změna, po které toužím, opravdu nastala. Moje sympatie si autorka získala třeba i tím, jak vyzývá k autenticitě - například proč si jen tak nezazpívat na ulici? Jsem také pro :-)...
Lada Gracy SkulilováWww.psychoterapeut.kvalitne.cz
"Byla jsem mezi prvními, kteří se dostali k tomuto dílu s názvem Tajomstvo disciplíny. Když jsem viděla příspěvek na Facebooku o tom, že autorka napsala ebook na toto téma, neváhala jsem ani chvíli. Výsledek mě naprosto nadchnul. Nadchnula mě především myšlenka toho, jak si jde uspořádat život pomocí vlastní disciplíny. Žijeme ve světě kompromisů, a to jde v tomto díle krásně vidět. Autorka uvedla příklady, se kterými se setkal snad už každý, a následně i možnosti, jak danou situaci vyřešit. Ale namísto očekávaných rad o tom, že se máme rozhodnout, co je pro nás v danou chvíli lepší nebo důležitější, dostanete jednoduchou odpověď na to, jak problém vyřešit bez kompromisů! Tento ebook je přímo ze života autorky, která vám dává možnost nahlédnout do situací, kterými si už prošla a díky tomu vám vytvoří jakousi zkratku k bodu, kde se teď nachází. A co je ještě lepší, když budete chtít, tak se v tomto bodě můžete ocitnout i vy. Toto dílo bych vřele doporučila lidem, kteří chtějí dosáhnout svého cíle podle sebe, bez tlaku vnějších vlivů. Jsem ráda, že jsem se mohla zúčastnit psaní recenze, protože mi to dalo opravdu hodně."
Monika Kožušníkováautorka Facebookové stránky Prostě svá
"Tajemství disciplíny je tak trochu průvodcem pro všechny dnešní "super ženy", které se snaží zvládnout nemožné, nezbláznit se a ještě k tomu zůstat samy sebou. E-book vám dá spoustu rad, jak skloubit kariéru a osobní štěstí, ukáže vám, že nemusí jít o volbu buď anebo, že je fajn a hlavně úplně normální být tak trochu chlap a zároveň zůstat ženou. Knížka vás vtipnou a lehkou formou doslova nakopne a dodá vám chuť nevzdávat se a jít si za tím, co opravdu chcete."
Lenka Žehrováhttps://czech-time.cz/
"Krásný podrobný návod plný příkladů, který přečtete jedním dechem a nakopne vás k praktickým krokům. Ty jsou jednoduché, zábavné, logické a funkční. Velmi jsem ocenila příklady z praxe i osobní zkušenosti a postřehy autorky. E-Book obsahuje ucelené praktické informace a zároveň je velice čtivý a motivující. Zároveň také mnoho důležitých odkazů. Doporučuji každém kreativci, krerý si potřebuje srovnat priority a pohnout se z místa. Zároveň je to super inspirace pro pragmatky k zamyšlení, co vlastně je skutečnou vnitřní motivací a co tou vnější, naučenou. Velice se těším na výsledky, protože jsem se okamžitě pustila do práce...:-). "
Zuzana Urbánková
"Luci, knihu som si kúpila a odporúčam. Rastiem cez konkrétne príklady a Tréningový denník, ktorý ma posúva vpred. Namiesto zošita, ktorý by som na to nachystala je to rovno denník, ktorý si vytlačím. Ja si tam postupne píšem, ako je to v knihe a potom prakticky píšem svoje veci zo života. Ja som prepojená aj s tým procesom medzi hlavou, rukou, ktorá píše - ten proces ma pozitívne ovplyvňuje, viac si uvedomujem seba. Takže odporúčam denník, vytlačila som si ho a od prečítania knihy idem do denníka. Je to fajn a praktická pomôcka 🙂 Doteraz sa mi stávalo, že som knihu nedočítala. Tu idem do denníka, preto sa viem vrátiť k tomu, čo som písala, je to veľmi cenné. A tak pokračujem ďalej, hoci prídu prekážky alebo prestávka. Denník, zošit je pre posun pre mňa skvelý nástroj. Na to celé, je to aj jasne, zrozumiteľne vysvetlené v Tvojich príkladoch v knihe, takže to človek k tomu aj ťahá, aby vyťažil z toho pre seba vo vlastnom živote 👍".
Jana D., Bratislava

Objednajte si eKnihu Tajomstvo disciplíny teraz... 

Čo očakávate od života? Aký chcete, aby bol? Akého chcete partnera, koľko (a či vôbec) detí? Kde a ako chcete žit a vyzerať? Čo chcete svetu zanechať? Čo je vaša vášeň, čo vás ženie v živote? 

Táto eKnižka vám nedá odpovede na tieto otázky a to ani nečakajte. Nedá, lebo šance sú, že vy samé ich nemáte. Knižka a ja ako jej autorka neprejdeme vašu cestu k nájdeniu vašej vášne a disciplíny a cieľov a nebudeme ich za vás dosahovať. Nezmeníme váš život.  

Ale môžeme vám pomôcť cestu skrátiť, vášeň a disciplínu a cieľe odhaliť a pomôcť vám nájst životnú energiu potrebnú na ich dosahovanie. Naštartovať zmeny a nájsť dávno stratenú radosť. Jednoducho - naučiť sa základy ako hrať hru života. A to aj urobíme! 

Preto viac neváhajte a začnite hneď!

Ešte dnes vo vašej e-mailovej schránke -  Tajomstvo disciplíny iba za

25.90EUR

Ak potrebujete pomôcť: 

 

Keď cítite, že váš život je výborný, že sa tešíte z každého dňa, že žijete intenzívne a naplnene, že máte super vzťah s kľúčovou osobou vo vašom živote, že viete, čo chcete, idete za tým a dosahujete to, ste zdravá a veselá a život je proste super, tak ste už asi urobili veľkú vlastnú osobnú prácu. Táto knižka vám aj tak môže priniesť nové vhľady a inšpirácie, ale nepotrebujete ju nevyhnutne. A áno, aj také ženy medzi nami sú :)!

Ak však cítite, že každý deň môže byť o čosi lepší alebo keď ste zvedavá, či tieto pekné vzletné veci fungujú - neváhajte. Tajomstvo disciplíny je tu aj pre vás. 

Všetky vaše otázky zodpoviem na lucia@luciaklapacova.sk

Poďte, pozývam vás na veľkú cestu! 

Lucia Klapáčová