Výnimočné pozvanie pre TEBA:

NEOPAKUJ VIAC TIE ISTÉ CHYBY!

RAZ A NAVŽDY NÁJDI CESTU VON Z BLUDNÉHO KRUHU

Workshop s Luciou Klapáčovou v Bratislave 10.12.2019 o 17.00 v Monsters Café Petržalka

"Tomáš je iný. S ním to výjde. Je to muž, ktorý vie, čo chce, vie, že chce mňa. Vie sa o seba postarať. A má ma rád!" 

Takto to vyzeralo na začiatku. Cítili ste nadšenie a radosť. Len škoda, že ste nevedeli, že Tomáš má ešte manželku, s ktorou stále nie je rozvedený. Blbé, lebo predtým aj Peter mal nedoriešený vzťah. A pred ním Ondrej bol taký záhadný. Nikdy ste nevedeli, či naozaj príde.

A tak po niekoľkých mesiacoch sa to, čo vyzeralo tak krásne mení na sklamanie a bolesť. A vaše srdce je zase trošku viac zranené, a zase trošku viac sa uzatvára a bráni. A kričí o pomoc a pýta sa: "Prečo zase?"

NEMUSÍ TO TAK BYŤ. 

Dámy, aj vám sa niekedy (možno často) stáva, že: 

 • Muži vám niečo sľúbia, ale potom to nesplnia?
 • Povedia, že prídu, ale nakoniec stretnutie odložia? Navrhujú program, ktorý sa zvyčajne ale v skutočnosti nestane. A vy ste zmätené.
 • Viacerí muži vo vašom živote mali nedoriešené vzťahy, o ktorých ste možno vedeli - a možno nie?
 • Vy samé ste často tie, ktoré ťahajú vzťah emocionálne aj finančne, a nepáči sa vám to?
 • Zostávate vo vztahu, aj keď vás bolí a nie je dobrý? Aj keď cítite, že by ste chceli viac, niečo iné, že toto nie je úplne ono?
 • Viacerí z vašich partnerov trpeli závislosťami, emocionálou nestabilitou alebo emocionálnou nedostupnosťu, alebo vami emocionálne manipulovali?
 • Dávate si možno samé za chybu to, že si vyberáte nesprávnych partnerov, alebo si myslíte, že možno niečo nie je v poriadku s vami?

Ak áno - tak vedzte, že sa to deje mnohým z nás. Nie ste v tom samé. 

Sama som podobné situácie zažívala. 

DOVOĽTE MI POVEDAŤ VÁM TOTO: STE ÚPLNE OK.  

JE ALE MOŽNÉ, ŽE NEVIETE, PREČO SA VÁM TIETO SITUÁCIE STÁLE OPAKUJÚ. NEVIETE, KDE ROBÍTE CHYBU A TÝM PÁDOM JU NEVIETE ODSTRÁNIŤ. 

Som Lucia Klapáčová, osobná koučka a expertka na osobné vzťahy. A hlavne žena ako vy.

Viem, čo je to byť vo vzťahu, ktorý bolí znova a znova - a nevedieť prečo. Aké frustrujúce to je, keď si poviem, že už sa to nebude opakovať, ale stane sa.

Osobne sa mi stávalo hlavne to, že muži, ktorých som si vybrala a zaľúbila sa do nich už mali iné vzťahy (a často mi o nich nepovedali), klamali, emocionálne manipulovali, alebo boli záhadní. Ja som však napriek tomu verila, že to všetko zvládnem, prekonám - lebo veď moja láska je silná.

A aj keď som už vedela, že to nie je v poriadku, že tento vzťah nefunguje a nedostávam v ňom to, čo chcem a potrebujem - aj tak som zostávala a nevedela som sa ho vzdať. Stal sa mi závislosťou.

 A potom keď skončil a prebolel, povedala som si, že takto nikdy viac nie! Až kým..sa to nestalo znova a ja som nerozumela tomu, ako je to vôbec možné! 

Cítila som sa ako v BLUDNOM KRUHU a nevedela som, ako z toho VON. Chcela som vedieť, prečo opakujem tie isté chyby a vedela som, že keď získam túto odpoveď, môj život bude úplne iný.

AŽ JEDNÉHO DŇA BOLO ZRAZU VŠETKO INAK! DOSLOVA ZO DŇA NA DEŇ. 

Čo sa udialo a zmenilo? Poviem vám to. Ale najprv si predstavte, aké by to bolo, keby: 

 • Stretli by ste muža, ktorému by ste mohli úprimne dôverovať a byť pri ňom takou, akou najradšej ste.
 • Nemal by žiadne z nedostatkov mužov pred ním vo vašom živote a mohli by ste spolu budovať nový domov.
 • Naučili by ste sa, čo jeho správanie alebo niektoré stránky hovoria o vás a tak by ste neupadali do starých vzorcov, ale vedeli problémové situácie riešiť efektívne a s láskou.
 • Dokázali by ste opustiť vzťah, ktorý vám viac neslúži alebo ho úplne zmeniť.
 • Zbavili by ste sa bolesti z minulých vztahov, lebo by ste pochopili, čo vám prišli povedať o vás a ako vám majú slúžiť do budúcnosti.
 • Vaše vzťahy s mužmi by boli zrazu úplne iné - otvorené, úprimnejšie, hlbšie, ale hlavne by ste si k sebe púšťali mužov, ktorí za to stoja.

MÁTE POCIT, ŽE TO ZNIE AŽ PRÍLIŠ DOBRE? ŽE SA TO NEDÁ ZA JEDEN WORKSHOP?

Áno aj nie. Nie, jeden workshop vám život nezmení. Ale môže vám dať niečo, čo váš život môžu zmeniť - a to celkom radikálne. Aj vy sa dokážete oslobodiť od vzťahov, ktoré vás bolia a začať prežívať také, ktoré vám budú prinášať radosť a teplo do života. 

Úplne vás chápem, keď mi teraz poviete, že to je blbosť. Veď my samé si predsa nemôžeme ovplyvniť toho, na koho narazíme, aký muž nám práve skríži cestu. Okrem toho sa vaši muži líšili, neboli rovnakí. Takže asi iba potrebujeme lepšieho muža, ktorý nebude hajzel a nebude vyťahovať to najhoršie z nás

Súhlasím s vami - znie to divne.keby som ja sama nezažila túto zmenu a nevidela ju dnes a denne na desiatkach svojich klientiek, tak asi si tiež poviem, že je to blbosť a budem pokračovať vo svojej starej ceste. 

ALE MNE SA TO PODARILO. IM TIEŽ. A MÔŽE SA AJ VÁM

Potrebujete na to iba... chcete vedieť, čo? :) 

No dobre, tak vám to poviem: 

Potrebujete zistiť,

ČO O VÁS HOVORIA MINULÉ VZŤAHY A KTORÉ VAŠE POTLAČENÉ IDENTITY NEŽIJETE NAPLNO.

Áno. Aj toto "malé" pochopenie vám môže prevrátiť život na ruby. Možno totiž zistíte, že: 

 • To, že vás priťahujú silní a úspešní muži znamená, že sama máte v sebe potenciál veľkého úspechu, ale nežijete ho.
 • Keď vás priťahujú umelci a bohémi alebo dlhovlasí motorkári, tak je vo vás nevyjadrená umelecká identita a sloboda, ktorá sa pýta na svetlo sveta.
 • Keď máte v živote zadaných mužov, tak to môže znamenať to, že sama túžite po rodine, ale niečo ám v tom bráni, alebo to, že vlastne neviete, aký vzťah naozaj chcete.
 • Možno máte v živote rozmuných a vyrovnaných mužov - ale šaliete od nudy a tak ich podvádzate a cítite sa hrozne. Ale na workshope možno zistíte, že v skutočnosti celý život podvádzate samu seba.
 • Priťahujú vás nebezpeční a zlí chlapci, ktorí vám ale nikdy nevedia dať vzťah a bezpečie, po ktorom túžite a myslíte si, že vy ste jednodcho taká. Aj keď v skutočnosti ste iba úplne odpojená od svojej duše a oni sa správajú k vám ako vy sama k sebe a svojmu vnútru.

...a veľa iného o sebe môžete zistiť. Zistíte o sebe veci, ktoré ste netušili, ale ktoré vám pomôžu pohnúť sa v živote ďalej úplne iným smerom než doteraz. Smerom k láske, k naplneniu, k harmónii sama so sebou, k radosti a úspechu. 

Je to ako keby ste zrazu vzlietli.

Ako keby vás doteraz niečo držalo pri zemi. Ťažilo. Ale zrazu, z jednej chvíle na druhú prestanú slzy a príde nadšenie. Pochopenie. Nový život. 

Viem to, lebo som to sama zvládla a každý deň vidím vás ostatné rozprestierať svoje krídla a letieť k životu vašich snov.

Má to ale jeden HÁČIK. 

Tým háčikom je, že techniku, ktorú používam na interpretovanie vašich potlačených identít na základe vašich minulých vzťahov je možné robiť len osobne. Preto neponúkam na túto tému žiaden online kurz. Na základe práce samej so sebou, ale hlavne na základe skúseností práce s vami, používajúc vlastnú metódu interpretácie ako aj metódy  a techniky Anthonyho Robbinsa som pre vás pripravila 

Workshop

"NEOPAKUJ VIAC TIE ISTÉ CHYBY!"

RAZ A NAVŽDY NÁJDI CESTU VON Z BLUDNÉHO KRUHU

Kedy a kde? V utorok 10.12. v Bratislave. Monsters Café and Bar, Rusovská cesta 50-56 (Petržalka City), Bratislava Petržalka. 

O ktorej? Od 17:30 do 20:30

Je to workshop, počas ktorého vám vysvetlím základné princípy toho, na základe čoho a prečo sa nám v živote opakujú tie isté situácie vo vzťahoch, na základe čoho robíme tie isté chyby. Budeme si spolu interepretovať, čo o vás hovoria vaše minulé vzťahy. Spoločne budeme odhaľovať naše potlačené identity. 

Hodnota informácií a ich významu pre váš život je obrovská. Pre mňa to bola jedna z hlavných životných zmien, za ktorú som platila rokmi zbierania skúseností, množstvom sĺz, ale aj množstvom peňazí investovaných do učiteľov po celom svete. 

Hodnota workshopu vzhľadom k mojej cene individuálnej práce je  300 EUR.

Vám tento workshop ponúkam za 

300EUR  48EUR

POZOR! POČET MIEST NA WORKSHOPE JE OBMEDZENÝ!

REFERENCIA: Ivanka z Bratislavy hovorí o našej spoločnej práci na jej osobnom živote: 

S Luckou sme sa na prvom stretnutí pozreli na to, prečo si vyberám stále podobné typy mužov a prečo to robím. Tiež aj to, prečo som vo svojom živote ustala na jednom bode a prečo som už nemala energiu pohnúť sa ďalej. Neviem, čo to celkom spôsobilo, ale už z prvého stretnutia som odchádzala zvláštne ľahšia na duši a s novým nábojom žiť tak, aby som bola šťastná sama v sebe. Lucia vie, ako človeka nasmerovať a až zázračne sa vie dotknúť tých správnych bodov vo vašom vnútri, ktoré vás nakopnú. Nejde o žiadne povrchné rady, Lucka sa snaží naučiť nové spôsoby fungovania tak, aby ste si ich fakt vzali za svoje a aj ich precítili. Zmenu u mňa zbadalo takmer hneď aj okolie. Začala som dostávať otázky, že čo robím, že teraz tak žiarim.
Ivana, Bratislava

ČO TÝM, ŽE PRÍDETE NA WORKSHOP "NEOPAKUJ VIAC TIE ISTÉ CHYBY!" ZÍSKATE?

Čo bude výsledkom? 

 • Pochopíte, čo o vás hovoria vaše predchádzajúce vzťahy
 • Získate tak kľúč k tomu k vlastnej spokojnosti, šťastiu a radosti.
 • Naučíte sa ako si môžete tvoriť krásne vzťahy.
 • Prestanete opakovať znova tie isté chyby vo svojich vzťahoch a možno si konečne udržíte (šťastne!)ten vzťah, po ktorom túžite.
 • Zistíte, čo máte robiť pre to, aby ste buď opustili vzťahy, ktoré sú pre vás deštrukčné, alebo aby ste dostali na vyššiu, nádhernú úroveň ten, ktorý máte a chcete.
 • Zistíte, čo potrebujete na to, aby ste začali žiť nádherný, plný, vzrušujúci a blahobytný život.

Kým nepochopíme svoju minulosť, nebudeme schopné tvoriť svoju prítomnosť a tým aj budúcnosť. Čo potrebujeme pochopiť nie je špáranie sa v každej drobnosti doterajšieho života. Nepotrebujeme sa donekonečna sa pýtať, prečo ON urobil to alebo ono. Ani nepotrebujeme obviňovať svojich rodičov za to, čo nám dali alebo nedali.

Čo potrebujeme je pochopiť, čo o nás hovoria naše vzťahy. Každý muž, každý človek, ktorý v nás vzbudil silné emócie, nám prišiel odovzdať odkaz o našom vlastnom vnútre, o našich potrebách, o našej identite. Až keď pochopíme tento odkaz O NÁS, môžeme sa v našom živote pohnúť ďalej. Môžeme začať tvoriť zmysluplné a krásne vzťahy, opustiť tie vzťahy, ktoré nám viac neslúžia alebo posunúť na novú, nádhernú a vzrušujúcu úroveň vzťah, ktorý v živote chceme.

Možno sa pýtate, či je workshop pre vás, ak:  

Ste nevideli nikdy žiadne moje videá alebo nečítali sebarozvojové knihy?

To vôbec nevadí. Workshop je pre všetky ženy, ktoré chcú zmeniť svoj osobný život. Žiadna príprava nie je potrebná.

Vlastne ste vo vzťahu.

Samozrejme! Každý jeden vzťah v našom živote o nás veľa hovorí a poukazuje na naše identity. Je treba ich pochopiť, aby sme vzťah vedeli posunúť ďalej - do harmónie, ladnosti, ľahkosti, radosti a naplnenia.

Práve prechádzam bolestivým rozchodom alebo som sklamaná a emocionálne rozorvaná.

Áno, aj vtedy je workshop pre teba. Možno padne prá slizičiek a všetko pochopenie nepríde hneď. Ale toto je dobrý moment na to, aby si workshop absolvovala.

TU A TERAZ SA MÔŽETE ROZHODNÚŤ.

BUDETE POKRAČOVAŤ V ŽIVOTE AKO BOL DOTERAZ, ALEBO HO ZMENÍTE? 

Samozrejme, som tu pre Teba! 

Ak máš otázky alebo špeciálne potreby, napíš mi email na lucia@luciaklapacova.sk.Alebo pošli správu na FB messenger (Lucia Klapáčová). 

Alebo SMS na číslo +421 907 070 434. Keď koučujem alebo prednášam, telefón nedvíham, ale keď mi pošleš správu, ozvem sa naspäť 

Teším sa na teba, 

Tvoja Lucia