SI STRATENÁ VO VZŤAHU?
Cítiš, že v ňom dlhodobo ideš sama proti sebe, ale nevieš, čo s tým máš robiť?

Alebo väčšinou natrafíš
NA MUŽOV, KTORÍ TI VEĽA SĽUBUJÚ, ale nakoniec neurobia nič? 

MÁŠ UŽ ZA SEBOU VIACERÉ VZŤAHY, zažila si veľa bolesti a cítiš, že si konečne zaslúžiš aj Ty toho skvelého muža, ale stále ho nemáš, z akéhokoľvek dôvodu?

STÁLE SA KRÚTIŠ V TOM ISTOM  začarovanom kruhu? Vo vzťahoch, v rodine, v práci? 

CÍTIŠ, ŽE MÁŠ NA VIAC, ale nevieš ako to dostať von, aby to videl aj okolitý svet? 

DÁVAŠ PRÍLIŠ VEĽA OKOLIU a ono si to neváži? Alebo naopak, dusíš v sebe pocity a cítiš, že okolie Ti nerozumie? 

Stratila si vieru v lásku, vzťah, a v Tvoj vysnívaný život. Skúsila si knihy, podcasty, webináre, kurzy.. a stále nič. Niečo si z toho pochopila, ale úprimne - v Tvojom reálnom živote sa veľa nezmenilo alebo výsledok nebol, aký si chcela.  Prestávaš veriť, strácaš nádej. Ale...niekde v kútiku duše sa s tým stále nechceš zmieriť.

"Takto to nemôže skončiť", hovoríš si. 
"Toto si predsa nezaslúžim."

A máš pravdu.

Za 18 rokov mojej praxe som sa stretla azda so všetkým vo vzťahoch: s nepochopením, so zlomenými srdcami, beznádejou, zradou, klamstvom, násilím. Myslíš, že sa to dialo len "slabším" ženám? Nie, dialo sa to aj ženám, ktoré sú šéfkami, sú v živote úspešné a bohaté. Ale láska nerozlišuje, či si "silná" alebo "slabšia", či si zo super rodiny alebo ste doma nemali na chlieb, či Ťa otec miloval alebo emocionálne alebo fyzicky týral, či tam nebol. 

Stretla som sa so ženami, ktoré ani v 40-tke s nikým nechodili. Alebo so ženami, ktoré sú tri krát rozvedené s viacerými deťmi a boja sa, že ich už nikto nebude chcieť. Stretla som sa so vzťahmi, v ktorých sa partneri ľúbili, ale veľmi si ublížili. 

Vždy sa dá zmeniť Tvoj existujúci stav, či už si vo vzťahu alebo nie. Dokonca aj ten vzťah, o ktorom si myslíš, že "veď ty si už všetko urobila", a už viac urobiť nejde. Dnes Ti môžem povedať, že kde je láska, tam je vždy riešenie. Keď si myslíš, že Teba sa to netýka, lebo si práve sama, mýliš sa. Láska k sebe samej je základom akéhokoľvek vzťahu, a je základným krokom k tomu, aby aj Ty našla toho svojho muža. 

DÁVAJÚ TI TIETO SLOVÁ 

Našla si sa?

Ak si sa pri niektorej z viet pristavila, ak s Tebou rezonujú a cítiš, že sa odohrávajú aj v Tvojom živote, tak si dovolím byť veľmi priama, lebo za roky mojej praxe sa mi to osvedčilo najviac.

PRETO SA ŤA PÝTAM:

Naozaj z hĺbky duše chceš mať lásku, vzťah a ten vysnívaný život, o ktorom v tom kútiku duše vieš, že si ho zaslúžiš? 

ČO SI NAOZAJ OCHOTNÁ PRE TO UROBIŤ?

Pretože Ti nebudem klamať: Nebude to ľahké, nebude to zo dňa na deň a bude Ťa to stáť úprimnosť samej k sebe, Tvoj čas, nie vždy to bude príjemné a sem-tam si aj poplačeš (aj keď vieš, že plač lieči ). A rovno Ti poviem, že budeš musieť niečo aj investovať. 

Ale ak mi dáš Tvoju dôveru a necháš sa mnou previesť tým, čo je potrebné, tak Ti garantujem, že to bude Tvoja kľúčová životná investícia - za predpokladu, že urobíš to, čo Ťa naučím v mojom mentoringovom programe 

Čo sa v mentoringovom programe

"VZŤAH"  NAUČÍŠ?

Vzťahy sú základným pilierom celého Tvojho života. Veľa z nás - možno aj Ty - si myslí, že umenie vzťahov ovláda len preto, lebo ich žije. To je ale obrovský omyl, ktorý nás stojí veľa emócií, bolesti, zdravia aj peňazí, v horších prípadoch zlomené a zničené životy. Ale keď vybudujeme vzťahy na správnych základoch (čo nás nikdy nikto neučil), náš život naberie úplne iný spád a získa iný zmysel. 

 Či už je to vzťah sama k sebe, k rodine, k deťom, k priateľom, k známym, ku kolegom, nadriadeným či podriadeným, a aj k tomu mužovi. A vzťahu s veľkým V, po ktorom všetky túžime. 

 "VZŤAH" nie je obyčajný program, do ktorého sa prihlásiš, niečo si vypočuješ a niečo pochopíš.

"VZŤAH" vznikol na základe 18-tich rokov mojej praxe a skúseností z práce s tisíckami žien a mužov, z práce s osobným tímom Tonyho Robbinsa a jeho osobnou učiteľkou psychologičkou Cloe Madanes, od ktorej sa Tony sám učí. Program som vyskladala na základe skúseností z práce z politiky, s top svetovými lídrami, prezidentmi a predsedami vlád, ale aj diktátormi, kde práve vzťahy rozhodujú o živote a smrti.

Možno si myslíš, že sa ťa to netýka.

Ale je to preto, lebo dnes ešte možno nevnímaš, ako aj na Teba samu vplývajú vzťahy okolo Teba. Vďaka "VZŤAHu" to aj Ty pochopíš, prevezmeš svoj život do svojich rúk a vystúpiš zo začarovaného kruhu, kde sa "život deje" a ty naň nemáš dosah. Máš. A budeš, ak sa rozhodneš. 

Hĺbka a rozsah toho, čo sa v programe naučíš, sa nedá dať do pár riadkov. Veď uvidíš sama, keď to zažiješ. Ale čo Ti viem s istotou a zo skúsenosti iných žien povedať je, že zo "VZŤAHu" budeš čerpať celý život. A nie len Ty, ale aj celé Tvoje okolie. 


Ale ak OBSAH PROGRAMU v pár
riadkoch chceš, tu sú

Naučíš sa dať SEBA SAMU NA PRVÉ MIESTO vo svojom živote

Naučíš sa, ako funguje prirodzená hierarchia v prírode, ako dať samu seba na prvé miesto a ako sa stať najlepšou verziou seba samej. Tak, aby nikto nikdy viac nepochyboval o tom, aká úžasná a hodnotná žena si, hlavne nie Ty sama.  Staneš sa ženou vedomou si svojej hodnoty, svojich snov a rešpektujúcou samu seba. Sama sa budeš ľúbiť a nastavíš tak kritériá aj pre svet, aby Ťa tiež tak mohol ľúbiť a aby si mohla dostať to najlepšie. 

Do Tvojho života sa vráti iskra, nadšenie, vzrušenie a radosť, pochopíš svoju ženskosť a ženskú energiu a naučíš sa, ako a kedy ju správne používať vo svoj prospech.


Naučíš sa UPRATAŤ SI VO všetkých svojich VZŤAHOCH

Možno máš rodičov, ktorí Ti diktujú, čo máš robiť, aj keď si dospelá, a to Ťa už pekne štve! Možno naopak si si k nim nikdy nenašla cestu, ale vieš, že tu dlho nebudú, a trápi Ťa to. Možno dávaš v práci príliš veľa, ale nikto si Ťa tam poriadne necení. Možno rozbiehaš podnikanie, a chceš vedieť, ako si nastaviť vzťahy s klientami tak, aby Ti podnikanie prosperovali.

Či už ide o Tvoje deti, rodičov, kolegov či priateľky, naučíš sa nastaviť si s nimi vzťahy tak, aby si v nich bola slobodná, šťastná a aby Ťa podporovali vo všetkom, čo v živote potrebuješ a chceš. 

Naučíš sa UPRATAŤ SI VO všetkých svojich VZŤAHOCH

Možno máš rodičov, ktorí Ti diktujú, čo máš robiť, aj keď si dospelá, a to Ťa už pekne štve! Možno naopak si si k nim nikdy nenašla cestu, ale vieš, že tu dlho nebudú, a trápi Ťa to. Možno dávaš v práci príliš veľa, ale nikto si Ťa tam poriadne necení. Možno rozbiehaš podnikanie, a chceš vedieť, ako si nastaviť vzťahy s klientami tak, aby Ti podnikanie prosperovali.

Či už ide o Tvoje deti, rodičov, kolegov či priateľky, naučíš sa nastaviť si s nimi vzťahy tak, aby si v nich bola slobodná, šťastná a aby Ťa podporovali vo všetkom, čo v živote potrebuješ a chceš. 


Naučíš sa VYTVORIŤ a šťastne UDRŽAŤ VZŤAH S MUŽOM

Ako a kde nájsť toho pravého? Ako "prežiť" prvé krásne, ale kritické týždne a mesiace? Ako "opraviť" vzťah, ktorý už poriadne nefunguje, ale opustiť ho nechceš?  Alebo ako odísť zo vzťahu, ktorý Ti už nedáva zmysel a ako vôbec prísť na to, či zostať alebo odísť? Ale hlavne - čo sú tajomstvá rokov a desaťročí trvajúceho krásneho, vzrušujúceho vzťahu, ktoré môžeš pochopiť a žiť aj Ty?

Či si single, či na začiatku vzťahu alebo v 20-ročnom manželstve, v mentoringu "VZŤAH" zistíš, čo sú pravidlá a tajomstvá nádherného vzťahu s mužom a čo máš TY konkrétne robiť, aby Tvoj vzťah trval dlho a šťastne. 

Lebo šťastné vzťahy nepadajú z neba. Šťastné vzťahy si tvoríme. Po mentoringu budeš excelovať v tom, ako tvoriť krásne vzťahy aj Ty.

V skutočnosti však v programe prejdeš

SILNOU VNÚTORNOU TRANSFORMÁCIOU,

Veď sa pozri sama: 

"Luci, nevedela som, čo od Tvojho programu čakať. Šla som doň, lebo som práve mala vzťah-nevzťah a chcela som toho muža "získať". V programe som prišla na to, čo naozaj chcem. Na to, že ten muž za to nestál, že mám na viac a na lepšie. Oslobodila som sa vnútorne. Za 4 mesiace práce s Tebou som zmenila svoj vzhľad (cítim sa omnoho mladšie a živšie 🤩), zlepšila vzťah so svojím synom (je to dnes fakt parťák, aj keď je pubiš), odišla z práce, kde ma to už nebavila do novej, na oveľa vyššiu riaditeľskú pozíciu, kde mám viac času a peňazí, než som mala predtým🤩! A najlepšie je, že som otvorila sa novým kontaktom s mužmi a jeden nový aj prišiel. Postupujem podľa toho, čo učíš a život ma baví viac než kedykoľvek predtým. Nebyť programu, toto by sa mi nestalo. "ĎAKUJEM"!
Peťa, 43, Nitra. 

Mentoringový program

"VZŤAH"

obsahuje:

Čo to znamená? Každý týždeň dvakrát v úzkej a bezpečnej skupine žien sa Ti osobne venujem. Znamená to, že Ty mi povieš, v akej situácii konkrétne sa nachádzaš, a ja Ti poviem od slova do slova čo máš robiť, ako máš reagovať, čo máš povedať či napísať.

Dám Ti doslova návod, ako situáciu vyriešiť, a následne sa k tomu vrátime a vyhodnotíme, ako sa Ti podarilo použiť to, čo sme sa naučili.  Zároveň ďalší silný moment nastáva, keď sa práve venujem inej žene a Tebe klikne "Bože, veď to sa deje mne! Takto sa správam JA! Aaaaauuu!!! 🤦‍♀️", a začneš svoje správanie reálne meniť. 

s Luciinou GROWTH COACH Miriam Letašiovou. Konzultácia slúži na to, aby sme navzájom pochopili, kde sa nachádzaš, čo Ťa bolí a čo chceš zmeniť, a nastavili Ti osobný plán v programe presne ušitý na Teba a Tvoje potreby, čím sa môže Tvoja cesta v programe líšiť od toho, akou cestou idú ostatné dámy vo "VZŤAHu".

Spolu 8 hodín neopakovateľného obsahu, kde sa naučíš základy toho, na čom budeme ďalej v programe stavať. 

Je to špeciálny čas a priestor, kde pracujem vždy len s jednou ženou a používame transformačné techniky, vďaka ktorým sa dostávam do Tvojho podvedomia. Vďaka tomu získavame informácie, ktoré nevieš nájsť v mysli. V preklade: keď si s niečím nevieš poradiť a stále opakuješ ten istý program, ideme v riešení o úroveň nižšie v Tvojom vedomí. Vďaka tomu je zmena, ktorú spoločne urobíme, trvalá.

k Tvojmu pokroku v programe. Podľa mojich skúseností s tisíckami žien najlepšie výsledky dosiahneš kombináciou skupinovej a individuálnej práce.  Preto každý mesiac od nás získaš spätnú väzbu, ktorá slúži na to, aby si dostala usmernenie pre seba samu. Lebo je jedno, čo vnímaš ty a iné, čo vidíme my a okolie. A to je zásadné. 

Hodnota tohto obsahu je 6.666 €

K tomu super

V CELKOVEJ SUME

2.222€

 • KNIŽNICA TRÉNINGOV 
  Viac než 30 TOP tréningov na témy, ktoré spájajú všetky z nás. Každá skôr alebo neskôr ich fázami prejde alebo prechádza. Témy tréningov sú "Energia", "Sebahodnota", "Kvality ideálneho muža", "Čo o mne hovoria minulé vzťahy", "Ako s ním komunikovať", "Ako odísť zo vzťahu", "Ako ho nájsť - pre single dámy", "Ako sa zoznamovať na online zoznamke" a mnoho ďalších.
 • NÁSTROJE
  Checklisty, šablóny, videá, mapy, dokumenty - všetko, čo potrebuješ, aby si sa naozaj pohla z miesta, a svoju cestu aj kontrolovala a videla výsledky!
 • Každý tréning je nahraný
  Každý tréning je nahraný, takže máš vždy prístup k záznamom počas Tvojho pôsobenia v programe.
 • Členská sekcia
  Členská sekcia na webe, ku ktorej máš vlastný prístup a heslo. 4 úvodné tréningy Ti zostávajú trvale aj po skončení programu.
 • Facebooková skupina
  Pre vzájomnú podporu počas trvania programu a preto, aby si si tam našla zodpovednú parťáčku.

Hodnota BONUSOV je 2.222 €

Katka, Pavla a Miriam hovoria o tom, čo pre nich mentoringový program "VZŤAH" urobil.

"Luci, naše prednášky si prechádzam už tretí krát celé...milujem ich. Už ich viem aj naspamäť, ale stále prichádzajú nové aha momenty. Som šťastná, že som sa k Tebe dostala!!!!"
Katarína, 38, Bratislava (rozvedená matka 2 detí, ktorej zlomil srdce muž, ale dnes je silnejšia než kedykoľvek predtým, a rozbehla si aj vlastný biznis)
"Luci, to je BOMBA! Po pár mesiacoch s tebou mám úplne "nový" vzťah s manželom, ktorému som už takmer nedávala šancu, a aj novú prácu, a budujem si svoj nový svet. To, čo som celý život nebola schopná urobiť, zrazu ide. Ako je toto možné?!"
Pavla, 45, Prešov (zdalo sa, že jej manželstvo nemá šancu vydržať, a že život bude navždy sivý v práci, ktorá ju nebavila. Dnes je všetko inak :).
Baby, to, čo Lucka učí, fakt to funguje! Našla som vzťah za ani nie mesiac, čo som začala pracovať v mentoringovej skupine. Nechápem :)."
Miriam, 48, Bratislava (rozvedená matka 2 dospelých dcér, dnes s novým super vzťahom, s novou životnou kariérou a momentálne cestujúca v Mexiku)

Danka vo videu hovorí o tom, ako sa po absolvovaní mentoringového programu "VZŤAH" vydala, schudla 13kg za 2 mesiace a vytvorila si nový vzťah s deťmi a rodičmi na základe vzájomného rešpektu a úcty. 

Petra píše o tom, ako vďaka mentoringovému programu "VZŤAH" našla samu seba a radosť zo života. Aj keď to nebola cesta ľahká, neľutuje ani náhodou.

Katka, Pavla a Miriam hovoria o tom, čo pre nich mentoringový program "VZŤAH" urobil.

"Luci, chci Ti z celého srdce poděkovat. Život před mentoringem a po něm - to jsou dva odlišné životy. ĎEKUJI!!"
Eliška, 29 (slobodná mladá žena, ktorá si myslela, že po tom, čo ju opustil partner nie je dosť dobrá pre žiaden vzťah. Už vie, že je:).
"Bola som ženou, ktorá nevedela prísť na meno svojmu exmanželovi a s mužmi hrala mal dať-dal hru. Hľadala som v každom svoj ideál a podliezala pri tom svoje hodnoty, svoju laťku. Viac to tak nie je. S ex komunikujeme super a v mojom živote je viac kvalitných mužov ako kedykoľvek predtým. Luci, to všetko vďaka Tebe."
Eva, 45, matka 3 detí (Evka potrebovala podoprieť svoj 1.pilier, vzťah k sebe, aby si mohla vysporiadať vzťah s bývalým manželom a sama sa pohnúť k novým vzťahom. Stalo sa 🙂
"Luci, Ty si brutálna! Nič nám neodpustíš, ale zároveň tak chápeš! Milujem, že všetko, čo učíš, sama robíš. Tebe to verím, nie sú to kecy, ale prax. Preto, čo hovoríš aj robím, a mám výsledky ako nikde inde."
Pavla, 35, manažérka (Pavla ako mnohé dnešné ženy potrebovala prijať a rozvinúť svoju ženskú energiu, vyliečiť rodovú líniu a zlepšiť vzťah s rodičmi. Podarilo sa všetko z toho).

Adriana vďaka MP "VZŤAH" našla v sebe tú múdru, krásnu žena a odhodlala sa vystúpiť konečne z vlastného väzenia.

VZŤAH

je jedinečným mixom skupinovej podpory a individuálneho prístupu - pri ktorej dokázateľne dosiahneš najlepšie výsledky, pretože:

 • Naučíš sa dať SEBA SAMU NA PRVÉ MIESTO vo svojom živote.
 • Naučíš sa UPRATAŤ SI VO všetkých svojich VZŤAHOCH.
 • Naučíš sa VYTVORIŤ a šťastne UDRŽAŤ VZŤAH S MUŽOM.

Je vytvorený tak, aby Ti zmenil život. Aby si konečne začala žiť život, ktorý si želáš a zaslúžiš. A ja Ti s tým pomôžem. 

Ak PREVEZMEŠ ZODPOVEDNOSŤ za svoj život a ROZHODNEŠ SA do seba investovať.

...aj keď to znie ako klišé. Investíciu do seba nikdy nestratíš. 

PLNÁ CENA programu je  8.888 €

Ak Ti teraz zamrzol úsmev a na tvári a povedala si si "To fakt vidím správne..? Za to by som si kúpila ojazdené auto alebo mohla ísť na Maledivy!" 

Rozumiem Ti a viem, že si myslíš, že je to veľa.

Práve preto čítaj ďalej.

Keby si sa pozrela spätne na svoj život, na trápenie, na bolesť, na pochybnosti. Na preplakané noci. Na to všetko, čo si bola schopná urobiť,  obetovať a dať, aby si mala pekný vzťah a lásku. A aj tak ju možno nemáš, alebo nie tak, ako by si si priala. 

Keby si bola sama k sebe úprimná: čo ťa toto všetko už stálo? Nie len po finančnej stránke. Čo po emočnej? Psychickej? A v neposlednom rade toto trápenie stálo mnohé aj krásu, zdravie a tým aj sebavedomie. Celý život sa im začal rúcať a niektoré sa z toho nikdy nespamätali. Nechcem Ťa strašiť. Ale to je realita. 

Čo by si bola ochotná spraviť - fyzicky, finančne, mentálne, emočne - aby sa Ti to nikdy viac nestalo?

Keď si to spočítaš, koľko rokov si sa takto trápila? A koľko sa ešte chceš trápiť? Fakt si myslíš, že zrazu bude všetko inak bez toho, aby si to niečo zmenila?  Nebude. 

Ty sama si potrebuješ uvedomiť, čoho si hodna.
Čo si zaslúžiš. Akú máš cenu. 

Dám Ti PRÍKLAD

Väčšina žien chce muža, ktorý sa o ne vie postarať, ktorý vie, čo chce a ktorý si uvedomuje svoju hodnotu.

Ako môžeš očakávať, že on investuje práve do Teba, keď Ty sama to nerobíš? Ako chceš, aby Ti on dal, po čom túžiš, keď Ty sama si to nedopraješ, lebo je to "príliš drahé"? Ide tu naozaj o hodnotu tých vecí, alebo o iba o cenu, ktorú Ty nie si ochotná zaplatiť?

Teraz sa nerozprávame len o peniazoch,
ale aj o tom najcennejšom - O ČASE.
O VIERE V SEBA.

O Tebe samej a o tom, čo Ty sama vieš a môžeš dať.
To sa peniazmi nikdy vyčísliť nedá. 

Ale kým si toto neuvedomíš, nezažiješ naozajstnú hojnosť v Tvojom živote. 

Stále si myslíš, že cena programu je vysoká? Tak sa Ťa opýtam ešte poslednú vec:

KOĽKO SI TY SAMA HODNA? 

Ak máš pred sebou 50 rokov života, a cena programu je 8.888 €, tak platíš 177 € ročne, čo je 14 € mesačne,0,50 € denne. Hmmmm... Ten cheescake! Hmmm, tá cigareta! Hmmmm, ten Netflix! Up, počkaj, rátam zle - toto všetko Ťa stojí mesačne viac.

Pozri, ja som žena ako Ty. Ja viem, že to nemáš vždy ľahké. Mojím cieľom je učiť toto na školách. Chcem, aby sa toto učenie dostalo do každej rodiny. Chcem, aby ženy boli vnútorne šťastné, lebo môžu. Každá z nás môže mať krásne vzťahy. To je naše právo. Aj Tvoje. 

Ale zároveň poznám svoju hodnotu. Viem, čo som ja sama všetko prežila, čo ma to stálo. Čo som všetko investovala a stále investujem, aby som Ti mohla darovať čas a učenie, na ktoré by si sama prichádzala veľa veľa rokov a stálo by Ťa to ďalšie bolestivé lekcie. Viem to, lebo ja som to tak mala. Ty nemusíš. 

A preto som urobila ÚSTUPOK: 

Dávam Ti program "VZŤAH" za minimálnu cenu, ktorú som ochotná prijať. Ale potrebuješ sa rozhodnúť. Chcem udržiavať kvalitu programu, a preto je obmedzený počtom. Môžeš vstúpiť iba vtedy, keď niekto odíde. Iba vtedy platí táto ponuka. 

Preto dlho nerozmýšľaj a konaj. Buď si ešte dnes vyber jednu z možností platby, alebo hneď kontaktuj svoju COSMIC COACH, či je ešte priestor. 

BEŽNÁ CENA programu je  8.888 €

Ešte raz si to prerátajme na drobné: 3.333€ za 50 rokov je 66 € ročne, čo je 5 € mesačne, a 0,18 € denne. 

Prečo to rozrátavam na 50 rokov? 

Lebo keď vedomá žena investuje, tak investuje dlhodobo. Nie je krátkozraká. Lebo si váži seba, svoj čas a energiu a chce niečo, z čoho bude dlhodobo čerpať. Aspoň ja som taká, a to učím. 

Môžeš si vybrať PLATBU NARAZ,
alebo NA ČASTI:

STÁLE  VÁHAŠ?

ROZUMIEM TI. JE TO INVESTÍCIA, KTORÚ NEROBÍŠ KAŽDÝ DEŇ. Ak Ťa mentoring veľmi láka, ale nie si istá, tak si dohodni CALL so svoju COSMIC KOUČKOU. Tá Ti povie všetky detaily, ktoré potrebuješ vedieť. 

HNEĎ, LEBO O 72 HODÍN BUDE
TÁTO PONUKA  PREČ. 

A ja sa na Teba teším v programe "VZŤAH",
v Tvojom novom živote 🙂

Lucia Klapáčová nie je zodpovedná za Tvoje výsledky a Tvoju schopnosť nadväzovať krásne vzťahy použitím jej stratégií, nápadov, informácií a nástrojov. Ty sama si zodpovedná za svoj život a svojou registráciou na toto podujatie súhlasíš s tým, že nie sme zodpovední za Tvoje rozhodnutia, akcie a výsledky. Pri vstupe do programu si naštuduj Obchodné podmienky pre daný program. 

© 2021 - Lucia Klapáčová. Všetky práva vyhradené.