Kam vedie tento vzťah...?

"Zavolá ešte?" "Kedy sa uvidíme?" "Čo mám urobiť, aby zostal?" "Ako mám vedieť, či je to vzťah, do ktorého mám investovať svoj čas, energiu a emócie...?"

"Dokelu, táto neistota mi fakt nerobí dobre! Na čom som...?"

 

Hmmm....a čo ak tú odpoveď už dávno viete, len ju možno nevidíte....? 

Čo ak sa vôbec nemusíte trápiť týmito otázkami - a obdobie začiatku vzťahu môže byť hravé a veselé a nie plné (nenaplnených (?) očakávaní a smútku a emocionálnej hojdačky a následného sklamania?  

 

Ahojte! 

Som Lucia Klapáčová, osobná koučka a expertka na osobné vzťahy, disciplínu, slobodu, odvahu a rešpekt k sebe. Môj príbeh si môžete pozrieť tu. 

AK ste práve v začínajúcom vzťahu a neviete ešte, na čom ste - veľmi dobre vám rozumiem! Tej radosti, keď si do noci esemeskujete, a tomu sklamaniu, keď na druhý deň nepríde pozvanie von. "Robím niečo zle..?" pýtate sa. 

 

 

Neboje, nerobíte nič zle. Len možno potrebujete pár informácié navyše k tomu, aby ste sa menej trápili a viac sa z nového vzťahu tešili. A na to potrebujete v dosť skorej fáze prísť na to, či ZA TO STOJÍ, či doňho máte ďalej investovať, alebo NIE  a máte sa milo rozlúčiť a utekať kade-ľahšie. 

Veľa z nás totiž v tejto veľmi citlivej fáze urobí jednu zo základných dvoch chýb: 

1. Nechá sa uniesť emóciami a nevidí, že investuje do niekoho, kto jej nie je hoden - možno nehovorí úplne pravdu, možno trochu klame, možno je to fakt skôr "namotávka", hra. Ale my to často nevidíme. 

2. V strachu pred tým, že o muža svojich "snov" príde, urobí čokoľvek, aby si ho udržala. Doslova. 

 

Pre búšenie srdca, pre krátke letmé okamihy vzrušenie a pocitu, že niekam patríme, že sme milované, pre kúsok nehy sme ochotné úplne zabudnúť, kto sme, odkiaľ sme prišli a aká je naša cena a hodnota! 

Preto ak ste: 

 

  • Žena
  • V začínajúcom vzťahu (1 až 3 mesiace)
  • Neviete, na čom ste a rezonujú s vami otázky a chyby, o ktorých tu píšem

Tak neváhajte a prihláste sa sa na bezplatný  60-minútový online webinár "Kam vedie tento vzťah?" s koučkou certifikovanou americkým Inštitútom pre životné  stratégie Anthonyho Robbinsa, expertkou na vzťahy a ženou, ktorá to sama všetko skúsila, prežila a zvládla Luciou Klapáčovou. 

 

Čo? Bezplatný online webinár "Kam vedie tento vzťah?" 

Kedy? Štvrtok 9.5.2019 o 19.00

Kde? Online - link, na ktorom budem webinár vysielať vám pošlem po vašej registrácii. 

 

Čo mi webinár prinesie...?

  • Vysvetlí vám, ČO sú dve najčastejšie chyby, ktoré robíme v začínajúcich vzťahoch, PREČO ich robíme.
  • Dá vám návod, AKO sa týchto chýb vyvarovať a čo vo chvíli, ak ich už robíte.
  • Ukáže vám cestu k odpovedi na otázku "Kam vedie tento vzťah?", ktorú máte v sebe.

Prihláste sa, miesta sú limitované - a čas beží!

Stratiť nemáte čo. Webinár je bezplatný a nebude vás stáť viac než 60 minút vášho času.

Áno, ja viem, že webinár s takou hodnotou by sa predsa mal draho predávať.

ALE poviem vám to rovno: chcem, aby sme sa spoznali. A toto je najlepšia cesta. Výmenou ja získam váš emailový kontakt a budem vás môcť ďalej informovať o svojej práci, tréningoch, kurzoch a osobnej praxi. A to je fér, nie?