Odísť? Zostať s ním?

Trápite sa otázkou, či partner, s ktorým žijete je ten, s ktorým vás čaká šťastná spoločná budúcnosť, či je to ten “pravý” pre vás? Alebo len strácate drahocenný čas?  Čas, ktorý už ani nemáte…?

Viem ako sa cítite. Viem to veľmi dobre! Koľkokrát som sa tým trápila tiež! Tá bezmocnosť, tá bolesť..až sa mi chcelo kričať!

Som Lucia Klapáčová, bývalá úspešná vysoká manažérka a žena v mužskom svete a dnes koučka a expertka na vzťahy.

Koľko krát som si hovorila, že keď bude môj vzťah v poriadku, budem aj ja.

Ale je to naozaj tak..?

Dnes žijem v nádhernej harmónii sama so sebou a mužom v mojom živote. Našla som odpovede na otázky, ktoré ma trápili a boleli. Bola to ale dlhá a náročná cesta hľadania. Vy nemusíte ísť tak ďaleko! Dnes poznám odpovede a rada ich budem zdieľať aj s vami! Ušetrite si čas a námahu a čítajte ďalej. 

Dobrá správa ale je, že odpoveď existuje!

 Aj keď škola nám na ňu odopoved nedá. Ani priateľky a časopisy.

...ale musím vám niečo povedať:

Pýtate sa nesprávne! 

Áno, dobre počujete.

Správnou otázkou totiž nie je to, či “Odísť alebo zostať”? Takto otázka nestojí. Ak hľadáte odoveď na toto a ešte ste ju nenašli, tak ju pravdepodobne ani nenájdete. Ste na zlom ihrisku. Je to ako keby ste šli hrať volejbaj na tanečný parket. Alebo šli tancovať v korčuliach na ľad. V prvom prípade si nezahráte a v druhom si nezatancujete.

Správnou otázkou je niečo iné!

Veď to poznáte – ako dlho už váhate?

Chvíľku je vám dobre a máte pocit, že váš partner, ten najdôležitejší človek vo vašom živote je ten skvelý! Smejete sa spolu, trávite príjemné chvíle, cítite, že vás niečo spája.

Ale potom príde ďalší moment, keď si nie ste taká istá.

Možno nefunguje intímny život. Priznajme si to – stáva sa, že chcete milovanie viac ako on a je mu sa nechce?Máte pocit, že po vás netúži, že ste vzduch?Alebo naopak, keď sa k vám priblíži on, nechcete ho vy?  Čo prežívate je skôr také milé priateľstvo alebo partnerstvo zo zvyku a strachu zo samoty než vášnivý vzťah? 

Alebo sa ledva vidíte. Každý je zahrabaný v práci a večer si ledva chvíľu spolu pozriete telku. Ste príliš unavení na čokoľvek, o milovaní nehovoriac. Alebo trávi príliš veľa času s priateľmi, bez vás. Alebo vy jeho nemáte chuť zapájať do svojich aktivít.

Alebo...je tisíc vecí, ktoré vám teraz môžu napadnúť, ktoré nefungujú. Nezáraba dosť. Nesnaží sa dosť. Nie je dosť aktívny. Je na vás závislý. Je závislý na mamičke. Je nesamostatný. Alebo je až príliš samostatný. Pozerá po iných ženách. Má príliš rád víno. V kuse je online a pozerá do telefónu namiesto na vás, aj keď okolo tancujete nahá.

Spoznávate sa...?

A vy váhate. V jednej chvíli si poviete: A dosť! Takto to viac nejde, chcem niekoho iného, zaslúžim si niekoho iného…!!" A v druhej zase: “Ale nie je to také zlé!”

Prečo je to tak? Lebo máte STRACH.

“Kde by som našla niekoho takého…? Keď ho opustím, čo ak si už iného nenájdem…? Predsa, čas beží, chcem aj deti, rodinu…nie, bude lepšie zostať. Je to lepšie ako má napríklad Zuzka alebo Petra!!”

A tak zostanete. Ale presvedčenie nie je hlboké. A onedlho znova prídu pochybnosti. A strach. A strieda sa to.

 

Nemusí to takto zostať! :) 

Možno máte pravého muža, iba potrebujete niečo vo svojom vzťahu zmeniť. Alebo nemáte – a vtedy áno, je správne ísť svojou cestou.

Ale ako na to prísť….?

Ja si myslím, že či tak alebo tak, zaslúžite si viac.

Každý človek, každá skvelá žena si zaslúži nádherný, fungujúci, skvelý vzťah. Aj každý muž. A dá sa to.

Ale dá sa to vtedy, keď máme jasno – keď vieme, že sme s tým pravým mužom! Potom nič nie je nemožné!

Skvelý vzťah máte na dosah.

Stačí si ujasniť či ten, ktorý žijete, je ten, ktorý chcete žiť.

Som Lucia Klapáčová, bývalá vysoká manažérka, žena v mužskom svete a dnes osobná koučka úspešných žien a mužov.

Ale hlavne - som žena ako vy, ktorá podobné chvíle dobre pozná! 

Tiež som sa kedysi trápila a strávila veľa času hľadaním odpovede na otázku “Zostať či odísť…?”. Ale spokojnosť som nenašla. A tak som hľadala a hľadala. Koľkokrát som si želala, aby som mala múdru starú mamu alebo niekoho, kto mi poradí. Kto ma nasmeruje. Kto mi povie, ktorou cestou ísť.

Ale nemala som nikoho takého, tak som hľadala, kde sa dalo. Čítala som knihy, chodila na semináre, sledovala koučov osobných vzťahov, absolvovala kurzy. Pýtala sa aj amazonskej rastiliny ayuhasky a svojich priateľov v šťastných vzťahoch. Prešla som polovicu sveta hľadajúc odpoveď. A hlavne som to všetko sama žila!

Dopadlo to tak, že moja vášeň pre osobné vzťahy a naplnený život sa mi stala povolaním a z úspešnej vysokej manažérky a expertky na zahraničnú politiku som sa stala osobnou koučkou certifikovanou americkou koučingovou školou Anthonyho Robbinsa a Cloe Madanes a autorkou knihy Tajomstvo disciplíny – príručky pre odvážne ženy o tom, ako žiť život podľa vlastných pravidiel.

A či som odpoveď našla? Áno!! Dnes žijem osobný život, po akom som vždy túžila a pomáham iným ženám a mužom dosiahnuť to isté. 

Viac si prečítajte v mojom osobnom príbehu tu. 

Referencie

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec pellentesque velit a dolor fermentum, eget viverra risus finibus. Nam libero quam, imperdiet at magna vel, tincidunt elementum blandit quam tincidunt sem.
PetraFinanční poradce
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec pellentesque velit a dolor fermentum, eget viverra risus finibus. Nam libero quam, imperdiet at magna vel, tincidunt elementum blandit quam tincidunt sem.
HonzaInformatik
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec pellentesque velit a dolor fermentum, eget viverra risus finibus. Nam libero quam, imperdiet at magna vel, tincidunt elementum blandit quam tincidunt sem.
JanaÚčetní

Viem, čo prežívate a čím sa trápite.

Hlavne teraz, v týchto dňoch. Vonku je jar v plnom prúde, kvety voňajú, na lavičkách posedávajú milenci, priatelia plánujú letné dovolenky so svojimi milovanými. A vy? Je vám ťažšie, keď vidíte zamilovaný párik, ktorý zo seba nevie dať dolu ruky ani na verejnosti a tajne im závidíte? V lete chcete tiež ísť k moru alebo do hôr – ale s kým? Budete ešte dovtedy spolu, alebo máte plánovať sama?

Nebojte :)!  

 

Pomoc existuje.

 

Vytváram tento tréning  pre vás preto, lebo sama som to všetko kedysi prežívala. Tú bolesť vnútornej neistoty, ten nepokoj, ktorý vám nedá spávať. Ale našla som cestu von, k vnútornej istote, že som s mužom, ktorého naozaj chcem.

Mini online tréning "Som s tým správnym mužom?" je vaša prvá pomoc!

Čo pre vás mini online tréning "Som so správnym mužom?" urobí?

 • Prevedie vás 3 základnými otázkami, ktoré si musíte položiť, aby ste našli skutočnú odpoveď na to, či zostať alebo odísť.
 • Vysvetlí vám základy stratégie fungovania krásneho, vášnivého vzťahu, aký môžete mať aj vy!
 • Dá vám stratégiu 3 ďalších krokov, ktoré môžete urobiť ihneď, aby ste svoj vzťah zmenili na funkčný a napĺňajúci – alebo aby ste sa rozhodli začať znova.

Čo pre vás mini online tréning "Som so správnym mužom?" neurobí?

 • Nevyrieši vašu situáciu za vás – to môžete urobiť iba vy! Kurz vám ale dá to nasmerovanie, ktoré potrebujete, aby ste sa pohli ďalej.
 • Nedá vám návod ako svojho partnera zmeniť. To nejde! Váš muž sa môže zmeniť sám, ale nie pod nátlakom (aspoň nie dlhdodobo). Ale dá vám návod ako zmenou svojho správania inšpirovať aj zmenu správania u partnera.
 • Nebude za vás žiť šťastný vzťah – to je vaša práca :).

Pozor! Teraz to prichádza – ponuka, ktorá sa neodmieta!

Poviem vám pravdu tak ako je: Mini online tréning  “Som so správnym mužom? 3 otázky pre odhalenie pravdy” je v tejto chvíli v procese prípravy. Ešte na ňom pracujem.

Kúpiť sa ešte verejne nedá.

ALE vy ste členkou mojej najbližšej komunity a preto vás o ňom informujem ako prvú! Keď spustím verejný predaj tohto tréningu, bude stáť dvakrát toľko. Ale vám dnes dávam ponuku získať ho iba za 19.90Eur! Za 50% ceny, za ktorú ho budem ďalej predávať ostatným zákazníkom.

 

Táto ponuka platí iba 3 dni! Využite ju teraz, kým je čas!

Pre koho je mini online tréning "Som so správnym mužom?" určený? 

 

Pre ženy, ktoré: 

...žijú v partnerskom vzťahu alebo majú partnerský vzťah a nie sú si isté, či v ňom zotrvať.

...sa chcú pohnúť vo vzťahu ďalej – založiť si rodinu, vydať sa, mať deti, ale nevedia, či ich súčasný partner je “ten pravý”.

...rozmýšľajú nad tým, že opustia súčasného partnera, ale majú strach, že si “iného nenájdu”.

...sú v začínajúcom vzťahu.

Čo nájdete v tréningu "Som so správnym mužom?"

 • 3 základné otázky, ktoré si musíte položiť, aby ste našli skutočnú odpoveď na to, či zostať alebo odísť.
  Otázka či „odísť alebo zostať“ vo vzťahu s vaším súčasným partnerom alebo mužom nie je tou správne položenou. Tajomstvo odpovede je v inom – je v odpovedi na to, čo chcete vy sama, čo je vašou identitou, aký život chcete žiť. 3 otázky vás prevedú od momentu nepokoja a zmätku do miest, kde nebudete HÁDAŤ, ale budete VEDIEŤ.
 • Vysvetlí vám základy stratégie fungovania krásneho, vášnivého vzťahu, aký môžete mať aj vy!
  Krásny vzťah nepadá z neba. Láska na prvý pohľad sa môže stať (a my si vysvetlíme, čo láska na prvý pohľad NAOZAJ JE), ale vzťah božsky funkčný a šťastný od prvej minúty po celý život 99,9% ľudí nezažíva. Nie preto, že by to nebolo možné, ale preto, lebo to nevieme. Lebo sa to nikde neučíme. Vzťahy majú svoje zákonitosti, pravidlá fungovania. Samozrejme, že každý vzťah je tak iný ako človek, ktorý ho prežíva, preto dva rovnaké vzťahy nenájdeme. Ale porozumenie základným pravidlám nás môže míľovými krokmi priblížiť tam, kde chceme byť a žiť taký vzťah po akom túžime.
 • Dá vám stratégiu 3 ďalších krokov, ktoré môžete urobiť ihneď, aby ste svoj vzťah zmenili na funkčný a napĺňajúci – alebo aby ste sa rozhodli začať znova.
  V tejto časti dostanete návod – 3 strategické kroky, ktoré môžete urobiť hneď, aby ste svoj vzťah a život začali meniť na krásny, produktívny, romantický, jednoducho na taký, aký chcete žiť. Nemusíte viac na nič čakať, začnite hneď!

Tréning je postavený na stratégiách najlepších majstrov vzťahov našej doby, ktoré som úspešne fungujú mne a ktoré dnes používam na svojich klientoch v mojej koučingovej praxi.

Mená ako Anthony Robbins, Cloe Madanes, Matthew Hussey, David Deida, Oprah Winfrey… doplň vám určite nie sú neznáme. V tréningu používam to, čo učia a praktizujú najlepší majstri svojho remesla sveta a čo vidím, že funguje – aj tu, dnes, v Bratislave, Košiciach, Žiline, v Brne alebo v Starom Smokovci.

Kdekoľvek ste, tu a teraz môžete začať meniť svoj vzťah z ledva prežívajúceho na vzrušujúci a dych berúci!

A to nie je všetko!!! 

K tréningu dostanete aj 2 skvelé bonusy:

 

A tešte niečo!!!

 

Chápem. Možno máte pochybnosti. Váhate. 

Pýtate sa: 

“To je to naozaj tak jednoduché? Ja sa tu trápim, a vy mi hovoríte, že máte pre mňa odpoveď…?”

Áno a nie.

Áno, tie najzásdnejšie veci v živote sú vo svojej podstate veľmi jednoduché! Odpovede máme v sebe, na všetko!

Nie, lebo tieto odpovede sú zväčša zahrabané pod nánosmi predstáv v našej hlave, predstáv prostredia, rodiny, časopisov, televízie, ideálov iných ľudí. Naše “ja” sa pod nimi stráca. Dobrá správa je, že ho vieme znova nájsť. Je tam, a dá nám všetky odpovede. Ale potrebujeme sa správne pýtať.

Takže nie – mini tréning vám odpoveď nedá. Tú máte iba vy. Ale dá vám tie správne otázky, ktoré si musíte položiť tu a teraz, aby vám správna odpoveď prišla.

Možno stále váhate. 

Pýtate sa:

“Zvládnem to? Je to pre mňa?

Áno, zvládnete.

Všetko, čo na to treba, je 90 minút vášho času v pokojnom, nerušenom prostredí (doma, u kamarátky, v kaviarni, vonku v parku – kdekoľvek, kde sa viete na seba chvíľku sústrediť), a úprimnosť samej voči sebe.

 

A viete, čo je úplne super? :) Keď sa to naučíte raz, budete to vedieť použiť znova a znova!

Nedávam vám rybu, učím vás chytať ich!

Garantujem vám vrátenie peňazí!

A čo v prípade, ak sa vám aj tak tréning nebude páčiť a nenaplní moje očakávania?

Nič sa nedeje! :) Bez akýchkoľvek otázok vám peniaze vrátim! 

 

Idete na to?

Kedy, keď nie dnes?

Chcete sa ďalej trápiť nepokojom, vnútornou neistotou a bolesťou alebo chcete mať toto za sebou a pohnúť sa ďalej? Koľko energie vám dnes neistota berie, koľko by ste jej mohli dať do produktívneho, naplňujúceho vzťahu, keby ste konečne VEDELI, čo ďalej?

 

Dnes to môžete získať – dnes sa môžete rozhodnúť, ako bude vyzerať vaše zajtra. Jedno malé rozhodnutie kúpiť si tréning a potom 90 minút vášho času vás delí od iného života.

 

Chcete ho? Chcete krásny vzťah, chcete odpoveď na otázku “zostať alebo odísť”, chcete žiť konečne naplno, alebo nie?

A ak máte ďalšie otázky, s ktorými vám môžeme pomôcť? 

Ja a môj tím sme tu pre vás! Píšte na lucia@luciaklapacova.sk. Pozrite si web www.luciaklapacova.sk 

A tiež Facebookovú stránku Život odvážnej ženy. Pre viac kvalitného obsahu sa prihláste aj do Facebookej skupiny Život odvážnej ženy

Tešíme sa na vás! 

Lucia Klapáčová a môj tím!