Prečo si niektoré ženy vedia získať milovaného muža a žijú v harmonických vzťahoch, ale mnohým iným, možno aj krajším, schopnejším a úspešnejším ženám sa to dlhodobo nedarí?

Čím to je? V čom je háčik?

Ahoj, volám sa Lucia Klapáčová a poznám to všetko veľmi dobre. Roky som zažívala tieto situácie a trápila sa. 

 

A pritom som bola vždy atraktívna a profesne veľmi úspešná žena ešte k tomu obklopená mužmi – až mi ľudia nechceli veriť, že ja by som mohla mať tento problém. Ale mala. Áno, vedela som mužov relatívne ľahko zaujať. Ale zväčša to neboli muži, ktorých by som chcela. A keď aj áno, tak moje vzťahy dopadali jeden horšie než druhý, srdce ma bolelo a bolo mi smutno.

Čo som sa načakala na to, kým “zavolá!”. Koľko času “stratila” v zraňujúcich vzťahoch! Vedela som ale, že niekde musí byť háčik. Že to nebude len tak. Želala som si mať skúsenú starú mamu, ktorá by mi povedala, ako to funguje. Lebo “čas to spraví” veľmi nepomáha, keď čas letí šialene rýchlo a obavy zvierajú srdce. Ale starú mamu som nemala a tak som hľadala. Študovala som knihy, chodila na semináre a workshopy, sledovala webináre, kurzy, najlepších osobných koučov, dokonca si našla top osobnú “dohadzovačku”.

A viete čo? Nič. Vôbec nič.

Všetky tie veci sú plné múdrosti, ale čo máš vlastne naozaj robiť v reálnom každodennom živote…?

Ale nevzdala som to.

Vedela som, že nájdem odpoveď, cestu, návod, niečo, čo ma privedie k životu v takej láske, po akej túžim.

A potom sa to stalo. Bum. Bod zlomu.

A potom znova. A moje vzťahy s mužmi sa zrazu začali meniť. Zrazu som okolo seba mala kvalitných, slobodných mužov, z ktorých som si mohla vyberať a čo viac – aktivita prichádzala z ich strany!

Čo sa zmenilo? 

Dnes sú moje osobné vzťahy krásne harmonické a môj intímny život šťastný. Ale z ničoho nič to, ako to býva, nebolo. Úspech cez noc neexistuje, aj keď sa nám to snažia nahovoriť.

 Keď sa na to spätne pozerám, vidím jeden hlavný dôvod, jedno tajomstvo, prečo to najprv celé roky nešlo a dnes “z ničoho nič” už áno.

A v čom je to tajomstvo?

Tajomstvo je v tom zistiť čo je skutočne dôvodom pre to, že tvoj osobný život nie je naplnený a nemáš milovaného partnera. A potom nájsť tú správnu stratégiu ako problém prekonať a nájsť cestu k opätovanej láske.

Pretože každá z nás je iná a jej “tajomstvo” úspechu vo vzťahu spočíva v niečom inom.

Jedna cesta jednoducho nie je pre každú z nás a keď sa budeme snažiť vtesnať do vzorcov, šanca na úspech je malá. Kľúč k šťastiu v osobných vzťahoch k naplnenému a zmysluplnému životu ako takému máme v rukách – len k nemu zväčša nepoznáme cestu. Nemáme mapu.

Som Mgr. Lucia Klapáčová, PhD. osobná koučka a expertka na osobné vzťahy, sebarešpekt, disciplínu odvahu a identitu. Som certifikovaná americkým Inštitútom pre životné stragégie Robbins-Madanes Training  a Strategických intervencií pod vedením mojich učiteľov Tonyho Robbinsa, Cloe Madanes, Marka Peysha a Magali Peysha.

Moju koučingovú prax dopĺňam o 16-ročnú skúsenosť vo vysokej domácej a európskej politike, intenzívnym mnohoročným rozvojom v oblasti osobných vzťahov, kompontentom fyzickej stránky ako bývalej semi-profi tanečnice venujúcej sa telu ako nástroju meditácie a cesty k duši a tiež expertízou v oblasti rozvoja biznisu.

Špecializujem sa dnes primárne na ženy v mužskom svete - ako som bola ja sama - úspešným, odvážnym a silným, ktoré však tiež potrebujú podporu na ceste k dosiahnutiu svojho plného potenciálu a plnohodnotného osobného partnerského života. Pretože nás to nikto dnes nikto neučí. 

No a ako túto mapu získať? 

Ak chceš túto mapu získať, tak si na správnom mieste! 

Ak nechceš viac byť sama a báť sa, že možno stratíš šancu na krásny harmonický život vo vzťahu, na rodinu a deti, ak naopak túžiš po dávaní a prijímaní lásky v naplnenom vzťahu s partnerom, s ktorým má pre teba zmysel žiť, tak neváhaj  a zapoj sa do LETNEJ ŠKOLY OSOBNÝCH VZŤAHOV!

 

Veľká akcia leta - LETNÁ ŠKOLA OSOBNÝCH VZŤAHOV!

LETNÁ ŠKOLA OSOBNÝCH VZŤAHOV  - to je personalizovaný program na mieru práve pre teba.

V rámci Letnej školy osobných vzťahov absolvujeme 6 stretnutí osobne alebo online v malej skupine (4 až 6 žien), počas ktorých nájdeme práve tie odpovede, ktoré potrebuješ:

Zistíš, v čom si doteraz robila v osobnom živote chybu a ako to napraviť
Zistíš, v čom bol doteraz v tvojom osobnom živote hlavný problém a ako nájsť cestu k osobnému šťastiu v romantických vzťahoch
Zistíš, prečo “tá druhá” úspech u mužov má a ty nie
Naučíš sa, čo sú základné ľudské potreby, ktoré musia byť naplnené v každom vzťahu, aby harmonicky fungoval a aby si sa tak stala partnerkou snov pre svojho muža, ktorý nikdy nebude chcieť od teba odísť.
Vytvoríš si vlastný osobný štandard v osobných vzťahoch, vlastné hranice, ktoré ti pomáhajú a naopak zbúraš tie hranice, ktoré ti neslúžia

Okrem toho tiež: 
Zistíš, ako funguje dynamika mužsko-ženských vzťahov, prečo sa ti opakujú vo vzťahoch podobné vzorce a čo s nimi
Nájdeš cestu k svojej skutočnej identite
Naučíš sa rozlišovať medzi mužmi v mužskej a mužmi v ženskej energii a zistíš, čo potrebuješ viac v živote ty
A hlavne - získaš jasnú predstavu o tom, akého muža v živote chceš. Lebo bez nej ho získať sa nedá 🙂

Dobré, nie?

Tvoj problém v osobnom živote vyriešime za 6 stretnutí!

Nebudeš viac musieť mať strach z toho, že zostaneš sama, z toho, že niečo v vzťahu "robíš zle". Nebudú sa ti viac znova a znova opakovať tie iste vzorce nefunkčných vzťahov a mužov ako doteraz.

Veľké slová? Nie. Nie sú. Nesľubujem nič, čo sa nedá dodržať a ani zázraky na počkanie. Učiť sa prijímať a dávať lásku a žiť funkčné a harmonické vzťahy je práca na celý život. ALE počas 6 spoločných stretnutí použitím efektívnych techník,  životných skúseností a systému strategických intervencií vieme prísť na to,  V ČOM sa skrýva tvoj najväčší problém a ČO sa s ním dá robiť. 

 

Čo  v LETNEJ ŠKOLE OSOBNÝCH VZŤAHOV dostaneš? 

 • 1
  6 stretnutí po 60 min v presne stanovenom čase, buď osobne alebo online (v hodnote 399 EUR)
 • 2
  Môj osobný dohľad nad tvojimi krokmi v osobnom živote počas doby trvania programu (v hodnote 300 EUR)
 • 3
  Pracovné listy ku každému stretnutiu (v hodnote 69 EUR)
 • 4
  Test “Kde robím v osobnom živote chybu” (v hodnote 75 EUR)

 

A čo viac, získaš aj tieto skvelé bonusy: 

 • 1
  Bonus 2
  Na mieru vypracovaný diagram toho, čo je tvoj hlavný problém v osobnom živote a stratégiu, čo s ním (v hodnote 69 EUR).
 • 2
  Bonus 1
  Bezplatný prístup k mojim webinárom (aj k plateným) počas trvania “Letnej školy osobného života” (v hodnote 30 EUR)

Tak toto je naozaj skvelá ponuka! Koľko to všetko stojí? 

Celková hodnota obsahu, ktorý v letnej škole dostaneš je viac než 992 EUR. 

Ale kedže mojím cieľom je pomôcť čo najväčšiemu počtu z vás, Letná škola osobných vzťahov stojí dnes len 119 EUR!

Váš osobný život úplne zmeníme na 6 stretnutiach IBA ZA 

119EUR! 

Ale - POZOR - prihlásiť sa dá už len

dnes v PONDELOK 15.7. 2019 

Máme ešte 2 voľné miesta.

Skvelé! Chcem ísť do toho!! Kedy a kde sa bude Letná škola odohrávať? 

Keďže chcem výjsť v ústrety všetkým z vás - tým, ktoré ste v Bratislave ale aj ktoré nie, tak Letná škola bude buď osobne (v Bratislave - miesto upresním, ale v blízkosti centra mesta) alebo online.

Otváram IBA 2 skupiny  po max 6 ľudí v týchto časoch: 

Skupina 1: Utorky o 19:00 (ONLINE) - 1 voľné miesto

Skupina 2: Stredy o 7.45 (OSOBNE V BRATISLAVE v centre). - 1 voľné miesto

Je potrebné vybrať si 1 skupinu. Skupina sa bude stretávať vždy 1x týždenne v danom čase a mieste. 

Začíname v utorok 16.7.2019!

Čo o mojich produktoch hovoria iní? 

Školu otváram prvý krát a preto na ňu ešte nemám referencie. Ale  prečítajte si, čo hovoria o mojich ostatných programoch tiez z vás, ich absolvovali: 

Dlho som hľadala niečo rýchle a efektívne pri riešení vzťahových problémov a to táto výzva splnila. Za krátky čas mi Lucia poskytla veľa nových podnetov, iné pohľady na rovnaké veci, ktoré som už tušila, no nemala som ich takto pomenované a uchopené. Ak chcete pochopiť svoje ženské poslanie vo vzťahoch a posunúť sa z nefungujúcich a nefunkčných vzťahov k tým naplneným, tak určite odporúčam do výzvy ísť. Neprinesie Vám to hotové riešenie, ale cestu k tomu, ako svoje ciele a sny vo vzťahoch dosiahnuť a naplniť. Čakajú Vás tri inšpirujúce stretnutia:)!
Janka B.
Stretnutia s tebou boli pre mňa veľkým prínosom. Trefne si vedela zhodnotiť a zadefinovať, v čom je problém a na čom pracovať. Máš v sebe veľkú múdrosť a zároveň dar zhodnotiť situáciu a prísť s riešením. Naučila som sa na veci pozerať inak a ukázala si mi cestu, akou k riešeniu problému pristupovať. Prekvapivé bolo pre mňa, aké sú niektoré veci jednoduché, aj keď sa zdajú komplikované. Určite odporúčam vstúpiť do výzvy aj iným ženám. Veľmi mi vyhovoval štýl, akým si stretnutia viedla, dobre sa ťa počúvalo a bola si veľká inšpirácia.
Erika Š.
Májová výzva mi prinesla to, čo sľúbila. Bola som milo prekvapená. Nevedela som, že je dôvod prečo som si vyberala rovnakých partnerov a skoro rovnako ma aj opustili. Naučila som sa ako sa zachovať v určitých situaciách. Napríklad keď mi muž nepíše tak sa netrapiť a necítiť uzkosť. Určiť si hranice a nepustiť si k srdcu toho, kto si to najprv nezaslúži. Určiť si pravidlá vo vztahu a podľa kritérií si nájsť partnera. A neupustiť z nich. Doporučila by som výzvu známy a kamoškám. Dala by som sa na to znova.
Helenka L.

POZOR - TÁTO PONUKA JE ČASOVO OBMEDZENÁ. Prihlásiť sa je možné už len dnes, v pondelok 15.7.2019 do polnoci. 

Šla by som do toho, ale ešte váham, je to naozaj pre mňa? 

Odpovedzte si na otázku:

"Ak by som vedela, že za niekoľko tréningov získam hlboký vhľad do toho, kto som, čo potrebujem a čo je to, čo ma posunie ďalej, pomôže mi nájsť cestu k naplnenému a radostnému životu a šťastným vzťahom, šla by som do toho? Som pripravená urobiť aspoň takúto malú investíciu do obrovskej zmeny môjho súčasného života?"

Ak je odpoveď "ÁNO", neváhajte. Čo lepšie pre seba môžete urobiť počas horúceho leta?