Video

Zdieľam s vami to najlepšie z mojich 3 oblastí expertízy: 

1. Osobných vzťahov

2. Disciplíny, odvahy, rešpektu a slobody

3. Eticko-morálneho postoja k práci a rozbehu podnikania

Vaša Lucia

Expertka na vzťahy a koučka na vašej strane

3 zmeny v nastavení mysle, ktoré treba urobiť vo chvíli, keď si o ňom myslíte, že “je na mňa príliš atraktívny” (M.Hussey)

pridané 7.8.2019

Matthew Hussey, jeden z najlepších svetových koučov pre ženy, ktoré chcú získať muža dneška má nové video.
Hovorí v ňom o 3 veciach, na ktoré máme myslieť, keď stretneme alebo sme v spoločnosti muža (ale inak pokojne aj ženy) a máme pocit, že tá osoba je o toľko lepšia a krajšia než my! Až spanikárime a z vtipných, šarmantných nás je - nič. Alebo málo.
A tak som si povedala, že by sa nám tu hodilo. A nie len to, dokonca som sa rozhodla poskytnúť nám slovenský preklad :). Text tu nižšie.

Video nájdete na tomto linku.  (obrázok dole je len ilustračný)

Vaša Lucia

3 zmeny v nastavení mysle, ktoré treba urobiť vo chvíli, keď si o ňom myslíte, že “je na mňa príliš atraktívny”

Všimli ste si niekedy, ako sa kompletne rozpadáte, keď sa pokúšate hovoriť s mužom, ktorý vás skutočne priťahuje?
Ak konečne chcete prestať dávať tých mužov na piedestál a prijať nové posiľňujúce presvedčenia, vďaka ktorým prinesiete to najlepšie zo seba, pozrite si toto video predtým než urobíte čokoľvek iné.

Keď som vyrastal, bol som vždy zastrašený ľuďmi, ktorých som vnímal ako krásnych. Myslel som si, že k ním nepasujem, dával som ich na piedestál. V ich spoločnosti bledla moja charizma a akýkoľvek zmysel pre vtip a ja som sa stával iba kvapkou šedej hmoty snažiac sa splynúť so stenou.

Prednedávnom, Coco Gauff, najmladšia hráčka, ktorá bola kedy kvalifikovaná na Wimbledon, vo veku 15 rokov, v úvodnom zápase hrala proti svojej hrdinke Venus Williams a porazila ju. Po zápase v interview sa jej spýtali: “Ako si si zachovala pokoj?” A ona odpovedala: “Viete, bol to najväčší kurt, na ako som kedy hrala, ale musela som si pripomínať, že čiary na kurte boli rovnakej veľkosti pre mňa aj pre ňu.” Preklad: “Je to stále tenis. Ja som stále tam, aby som hrala hru, ktorú trénujem každý deň. To, že hrám pred väčším publikom alebo je to legenda s kým hrám, nemení to, že mojou úlohou je ukázať sa a hrať moju hru.”

To isté platí pre ľudí. Je jedno, kým niekto je alebo čo si myslíte, že má, alebo aký pekný si myslíte, že je, čo dosiahol, alebo ako inteligentným ho vnímate. Je to stále iba človek a vašou úlohou je ukázať sa a hrať vašu normálnu hru, ktorú ste sa učili hrať celý váš život, a to byť najautentickejšiou verziou vás samých. Tu sú tri veci, ktoré chcem, aby ste si zapamätali, ak sa cítite byť zastrašený niekým, kto vás priťahuje:

Číslo jedna: Nehrajte porovnávaciu hru jeden na jedného, pozerajúc na nich a hovoriac: „Och nie, ich oči sú lepšie ako moje. Majú v tvári väčšiu symetriu ako ja.” Keď porovnáme jednu časť nás s druhými, úplne nesprávne chápeme, ako príťažlivosť skutočne funguje. Nezamilujeme sa do črty, vlastnosti; zamilujeme sa do balíka - do toho, čo niekto predstavuje ako celok.

To ma privádza k bodu...

Číslo dva: Aký balík predstavujete ako celok? Musíte reprezentovať viac ako črtu, vlastnosť. Počul som, že o spoločnostiach sa hovorí, že značka je sľub. Inými slovami, značka je viac ako produkt. Značka je prísľubom toho, akú integritu má táto spoločnosť, aký charakter má táto spoločnosť, aký je jej étos, čo znamená, aká je úroveň služieb. To je sľub. A keď ideme do randenia, my, naša značka, je prísľub a je to prísľub byť oveľa zaujímavejším ako jedna črta. Je to balík, štýl, značka, ktorú nemôže replikovať nikto iný, bez ohľadu na to, ako fyzicky je krásny.

A číslo tri: Uvedomte si, že ktokoľvek, kto nevidí vašu hodnotu, pre vás nemôže byť hodnotný. To neznamená, že ako osoba nemá hodnotu sama o sebe. Jednoducho tým myslím, že keď hľadáme lásku, keď hľadáme skutočné spojenie, skutočný vzťah a vy si predstavujete svoju vysnenú lásku, sú to dvaja ľudia, ktorí jedinečne vidia hodnotu jeden na druhom, oceňujú, čo je na tom druhom zvláštne, a zamilujú sa do toho. Nemôžete mať cenný vzťah, keď jedna osoba vidí hodnotu u tej druhej osoby a tá je ako: „Eh, nie som si celkom istá.“ Správne? To nie je to, čo hľadáme.

Takže ak dnes chodíte s niekým, o kom si myslíte, že je atraktívny, a ukážete sa mu a on neuzná vašu hodnotu, nestratili ste nič. Táto osoba nemá pre vás v zoznamovacom bazéne žiadnu hodnotu a to by vás samo malo zbaviť akejkoľvek úrovne zastrašovania, o ktorej ste si mysleli, že predtým bola. (Author: Matthew Hussey. Zdroj: tu)

Prvá pomoc: 5 vecí, ktoré treba urobiť, keď srdce veľmi bolí.

Pridané 14.5.2019