Prečo si niektoré ženy vedia získať mužov a žijú v krásnych vzťahoch, a iným, možno aj krajším, schopnejším a úspešnejším ženám sa to dlhodobo nedarí?

 V čom je háčik?

Ahoj, volám sa Lucia Klapáčová a poznám to všetko veľmi dobre. Roky som zažívala tieto situácie a trápila sa. 

 

A pritom som bola vždy atraktívna a profesne veľmi úspešná žena obklopená mužmi – až mi ľudia nechceli veriť, že ja by som mohla mať tento problém. Ale mala. Áno, vedela som mužov relatívne ľahko zaujať. Ale zväčša to neboli muži, ktorých by som chcela. A keď aj áno, tak moje vzťahy dopadali jeden horšie než druhý, srdce ma bolelo a bolo mi smutno.

Čo som sa načakala na to, kým “zavolá”. Koľko času stratila v zraňujúcich vzťahoch! Vedela som ale, že niekde musí byť háčik. Že to nebude len tak. Želala som si mať skúsenú starú mamu, ktorá by mi povedala, ako to funguje. Lebo “čas to spraví” veľmi nepomáha, keď čas letí šialene rýchlo a obavy zvierajú srdce. Ale starú mamu som nemala a tak som hľadala. Študovala som knihy, chodila na semináre a workshopy, sledovala webináre, kurzy, najlepších osobných koučov, dokonca si našla top osobnú “dohadzovačku”.

A viete čo? Nič. Vôbec nič.

Všetky tie veci sú plné múdrosti, ale čo máš vlastne naozaj robiť v reálnom každodennom živote…?

Ale nevzdala som to.

Vedela som, že nájdem odpoveď, cestu, návod, niečo, čo ma privedie k životu v takej láske, po akej túžim.

A potom sa to stalo. Bum. Bod zlomu.

A potom znova. A moje vzťahy s mužmi sa zrazu začali meniť. Zrazu som okolo seba mala kvalitných, slobodných mužov, z ktorých som si mohla vyberať a čo viac – aktivita prichádzala z ich strany!

Čo sa zmenilo? 

Dnes sú moje osobné vzťahy krásne harmonické a môj intímny život šťastný. Ale z ničoho nič to, ako to býva, nebolo. Úspech cez noc neexistuje, aj keď sa nám to snažia nahovoriť.

 Keď sa na to spätne pozerám, vidím jeden hlavný dôvod, jedno tajomstvo, prečo to najprv celé roky nešlo a dnes “z ničoho nič” už áno.

A v čom je to tajomstvo?

Tajomstvo je v tom zistiť čo je skutočne dôvodom pre to, že tvoj osobný život nie je naplnený a nemáš milovaného partnera. A potom nájsť tú správnu stratégiu ako problém prekonať a nájsť cestu k opätovanej láske.

Pretože každá z nás je iná a jej “tajomstvo” úspechu vo vzťahu spočíva v niečom inom.

A nie, nie je to tým, že sme "príliš náročné", alebo preto, že sme "príliš silné". 

Jedna cesta jednoducho nie je pre každú z nás a keď sa budeme snažiť vtesnať do vzorcov, šanca na úspech je malá. Kľúč k šťastiu v osobných vzťahoch k naplnenému a zmysluplnému životu ako takému máme v rukách – len k nemu zväčša nepoznáme cestu.

Je to ako keby sme vybrali na výlet v tom najlepšie Porsche, ale nikam sa nedostali, lebo sme nepoznali značky. 

Ku krásnemu vzťahu sa nevieme dostať preto - lebo nepoznáme značky a nemáme na našu cestu mapu.

Som Mgr. Lucia Klapáčová, PhD. osobná koučka a expertka na osobné vzťahy, sebarešpekt, disciplínu a odvahu. Som certifikovaná americkým Inštitútom pre životné stragégie Robbins-Madanes Training pod vedením mojich učiteľov Tonyho Robbinsa, Cloe Madanes, Marka Peysha a Magali Peysha.

Ako bývalá vysoká manažérka v primárne mužskom svete rozumiem predovšetkým ženám ako som bola ja sama - úspešným, odvážnym a silným, ktoré však tiež potrebujú podporu na ceste k dosiahnutia svojho plného potenciálu a plnohodnotného osobného partnerského života.

Pretože nás to nikto neučí. 

No a ako túto mapu získať? 

Ak chceš túto mapu získať, tak si na správnom mieste! 

Ak nechceš viac byť sama a báť sa, že možno stratíš šancu na krásny harmonický život vo vzťahu, na rodinu a deti, ak naopak túžiš po dávaní a prijímaní lásky v naplnenom vzťahu s partnerom, s ktorým má pre teba zmysel žiť, tak neváhaj  a zapoj sa do JESENNEJ VÝZVY!

 

Veľká akcia - JESENNÁ VÝZVA!

Jesenná výzva  - to je personalizovaný program na mieru práve pre teba.

V rámci Letnej výzvy s tebou absolvujem tri stretnutia, počas ktorých nájdeme práve tie odpovede, ktoré potrebuješ:

1. Zistíme, v čom je tvoj problém v osobnom živote

2. Určíme stratégiu ako dosiahnuť, čo chceš.

3. Nájdeme tvoj kľúč k šťastiu a láske

4. Vytvoríme Ti mapu na cestu k nemu.

Dobré, nie?

Tvoj problém v osobnom živote vyriešime za 3 stretnutia!

Nebudeš viac musieť mať strach z toho, že zostaneš sama, z toho, že niečo v vzťahu "robíš zle". Nebudú sa ti viac znova a znova opakovať tie iste vzorce nefunkčných vzťahov a mužov ako doteraz.

Veľké slová?

Nie. Nie sú.

Nesľubujem nič, čo sa nedá dodržať a ani zázraky na počkanie. Učiť sa prijímať a dávať lásku a žiť funkčné a harmonické vzťahy je práca na celý život.

ALE za 3 stretnutia použitím efektívnych techník,  životných skúseností a systému strategických intervencií vieme prísť na to,  V ČOM sa skrýva tvoj najväčší problém a ČO sa s ním dá robiť. 

Počas stretnutí s Luciou počas Výzvy som sa naučila veľa a získala iný pohľad na mnohé situácie a okolnosti. Tým nastala aj zmena môjho postoja - a začali sa v mojom živote diať zmeny. A nie iba v partnerskom živote, čo som chcela riešiť primárne, ale aj v iných oblastiach. A čo bolo pre mňa najväčším prekvapením? To, čo mi Lucka vysvetľovala a na praktických príkladoch ukazovala naozaj funguje! Do života mi vstúpila láska, ktorá je opätovaná, bola nečakaná a aktivita prichádza zo strany muža! A je presne taká, akú ju túžim dostávať. Po osobnej skúsenosti Lucku ako koučku a osobný koučing ako formu pre zmenu k lepšiemu vrelo odporúčam každému, kto potrebuje a chce naštartovať zmeny vo svojom živote!
Jana Urdzíková, Bratislava

Čo  v JESENNEJ VÝZVE získaš? 

Analýzu

Odpoveď na otázku, v ČOM je problém v tvojom osobnom živote. Prečo nefunguje tak ako by si chcela...? Čo robíš zle..?

Stratégiu

Čo máš robiť, aby si získala a udržala si krásny vzťah? Aby si viac nebola sama..? Získaš stratégiu na mieru pre teba! 

Kľúč k šťastiu

Zistíš, čo je tvoj kľúč k šťastiu a láske - čo zatiaľ nazapadlo do zámky radosti v živote

Mapu na cestu k vzťahu

Získaš mapu na cestu k nemu tomuto kľúču.

A k tom sa naučíš ešte toto: 

Pravidlá fungovania harmonického vzťahu

Čo sú základné pravidlá, ktoré sa treba naučiť a dodržiavať pre to, aby tvoj vzťah vytrval? 

Pravidlá vytvorenia osobného štandardu

Čo to je, prečo je dôležitý, ako si ho vytvoríš a budeš udržiavať vo vzťahu k mužom? 

 

A čo viac, získaš aj tieto skvelé BONUSY

  • BONUS 1
    Myšlienkovú mapu k tomu ako si vytvoriť vlastný osobný štandard a osobné hranice vo forme. Už nebudeš musieť rozmýšľať nad tým, či ten muž za to stojí a akceptovať správanie, ktoré vás zraňuje.
  • BONUS 2
    Myšlienkovú mapu pravidiel k udržaniu si krásneho vzťahu s mužom. Takého vzťahu, ktorý on nebude chcieť nikdy opustiť. 
  • BONUS 3
    Personalizovaná strategickú mapu iba pre Teba - od problému (života v samote a v nefunkčných vzťahoch) k harmonickému a naplnenému životu v partnerstve s mužom, ktorý za to bude stáť.

Koľko JESENNÁ VÝZVA stojí? 

Hodnota obsahu JESENNEJ VÝZVY spolu s bonusmi by bežne bola viac než  800 EUR. Napokon, nejde o nič menej než osobné šťastie, spokojnosť a životnú harmóniu v partnerstve, pre vypracovanie ktorej používam vlastný systém vytvorený na základe dlhých rokov skúseností ako aj na práci a štúdiu s najlepšími koučmi a expertmi na svete. Nepreháňam.

Ale kedže mojím cieľom je pomôcť čo najväčšiemu počtu z vás

JESENNÁ VÝZVA stojí dnes len 159EUR! 

To je ponuka, ktorá sa neodmieta!

Váš problém s láskou vyriešime na 3 stretnutiach IBA ZA  800 EUR   159EUR! 

A POZOR - SUPER PONUKA: Ak so sebou vezmete priateľku, tak vás obe spolu bude výzva stáť nie 299 EUR,  ale iba 199EUR! 

...a to je na každú 33 EUR na jedno stretnutie. To je menej než jedna večera v meste. To za dosiahnutie osobného života snov stojí, nie? :) 

A viete, čo je úplne super? Chápem, že koučing môže byť pre vás nová vec, ak este niečo také ešte neabsolvovali.  Preto prvá konzultácia je bezplatná a to, či do výzvy naplno idete alebo nie môžete rozhodnúť PO prvej konzultácii. Preto neváhajte - nemáteč čo stratiť. Registrujte sa ihneď, termíny sa míňajú! 

POZOR - TÁTO PONUKA JE ČASOVO OBMEDZENÁ. ZAREGISTRUJTE SA DO NEDELE 27.10.2019 POLNOCI! 

 

Čo o JESENNEJ VÝZVE hovoria tie, ktoré ju absolvovali? 

Dlho som hľadala niečo rýchle a efektívne pri riešení vzťahových problémov a to táto výzva splnila. Za krátky čas mi Lucia poskytla veľa nových podnetov, iné pohľady na rovnaké veci, ktoré som už tušila, no nemala som ich takto pomenované a uchopené. Ak chcete pochopiť svoje ženské poslanie vo vzťahoch a posunúť sa z nefungujúcich a nefunkčných vzťahov k tým naplneným, tak určite odporúčam do výzvy ísť. Neprinesie Vám to hotové riešenie, ale cestu k tomu, ako svoje ciele a sny vo vzťahoch dosiahnuť a naplniť. Čakajú Vás tri inšpirujúce stretnutia:)!
Janka B. , Spišská Nová Ves
Výzva mi priniesla oveľa viac než čo som čakala. Môj život sa zmenil. Som omnoho veselšia, sebavedomejšia, teším sa z každého dňa a a moje okolie tiež zaznamenalo zmenu. Prekvapivé bolo zistenie, že v nejde o jadrovú fyziku, ale o uvedomenie si a stanovenie si jasnej stratégie riešenia môjho problému. Po aplikácii stratégie a cvičení nastala u mňa želaná zmena dá sa povedať okamžite. Absolútne výzvu odporúčam každému, komu sa nedarí vo vzťahoch a potrebuje pomoc pri identifikácii problému a návrhu stratégie jeho riešenia.
Janka Galbavá, Bratislava.
Stretnutia s tebou boli pre mňa veľkým prínosom. Trefne si vedela zhodnotiť a zadefinovať, v čom je problém a na čom pracovať. Máš v sebe veľkú múdrosť a zároveň dar zhodnotiť situáciu a prísť s riešením. Naučila som sa na veci pozerať inak a ukázala si mi cestu, akou k riešeniu problému pristupovať. Prekvapivé bolo pre mňa, aké sú niektoré veci jednoduché, aj keď sa zdajú komplikované. Určite odporúčam vstúpiť do výzvy aj iným ženám. Veľmi mi vyhovoval štýl, akým si stretnutia viedla, dobre sa ťa počúvalo a bola si veľká inšpirácia.
Erika Š., Bratislava
Výzva mi prinesla to, čo sľúbila. Bola som milo prekvapená. Nevedela som, že je dôvod prečo som si vyberala rovnakých partnerov a skoro rovnako ma aj opustili. Naučila som sa ako sa zachovať v určitých situaciách. Napríklad keď mi muž nepíše tak sa netrapiť a necítiť uzkosť. Určiť si hranice a nepustiť si k srdcu toho, kto si to najprv nezaslúži. Určiť si pravidlá vo vztahu a podľa kritérií si nájsť partnera. A neupustiť z nich. Doporučila by som výzvu známy a kamoškám. Dala by som sa na to znova. Dnes, dva mesiace po skončení vývzy som v novom vzťahu a som šťastná!
Helenka L., Plešivec

Šla by som do toho, ale ešte váham, je to naozaj pre mňa? 

Môj osobný odkaz pre tie z vás, ktoré rozmýšľajú, ale ešte si nie sú isté, či JESENNÁ VÝZVA  je to pravé: 

Ako expertke na vzťahy a osobnej koučke mi rukami prešlo veľa žien a toto mali zväčša spoločné:

1.     Strach zo samoty – báli sa, že v ich veku si nestihnú nájsť super partnera. Nechceli zostať samé, ale nehceli sa ani zmieriť s “hocikým”. A nevedeli, čo s tým.

2.     Často sa však aj báli pomenovať, čo naozaj chcú. Že ony, áno, ONY, práve ony túžia po manželstve a rodine a deťoch. Alebo, naopak, túžia po úplne inom type vzťahu, ale boja sa, že by to rodina, okolie a spoločnosť neakceptovali. Pšššš!!!

3.     No a potom ich spája to, že si nenechajú nakecať niečo, bez toho, aby tomu rozumeli. Nestačí im povedať, že to “funguje”.  Sú to múdre ženy a potrebujú chápať prečo.

Napokon, sama som taká. A preto som vytvorila koučingový program - JESENNÚ VÝZVU - ktorú by som sama bola bývala chcela absolvovať (len vtedy nebola) a takú, do ktorej jedného dňa pošlem svoju dcéru.

Stačí váhanie, nemyslíte? Kedy chcete začať meniť svoj život keď nie dnes? Chcete žiť naplnený, krásny a harmonický osobný život v láske, alebo zostať sama a trápiť sa? Získať a udržať si krásny vzťah sa dá naučiť. Rozhodnutie je vaše. Áno alebo nie?

Nečakajte viac, či zavolá. Vezmite svoj osobný život do vlastných rúk.

Vaša Lucia