💃 Návod ako získať vzťah – jednoducho a navždy

Povedal Ti: “Nechajme tomu voľný priebeh” a Tebe sa z toho chce už vracať. Lebo Ty chceš konečne niečo budovať. Ale nemáš s kým… Muži v Tvojom živote si vyberú vždy niekoho iného, a ty zostávaš v „zálohe“?

Tak veľmi Ti rozumiem. Veľa mojich klientiek bolo na tom podobne, a ja sama som na tom kedysi tiež bola rovnako.

Ale prestalo to a všetko sa zmenilo, keď ma pred rokmi môj šaman a učiteľ naučil toto: 

Vzťah pokračuje v energii, v ktorej začal.

Keď stretneš muža, po krátkej chvíli on hneď vie, či si žena, ktorú chce ako partnerku, alebo nie. Vie, či toto bude flirt, jedna horúca noc, priateľstvo, či budeš v zálohe, alebo si ONA.

Vedela si to?

Pre mňa to bolo revolučné zistenie. 

Najprv som tomu nechcela veriť. Ale keď som si prešla svoje minulé vzťahy, a keď som si to začala všímať, všetko zrazu začalo dávať zmysel. 

Čo znamená „tá energia“? Znamená to, že máš to NIEČO, tú silu, živelnosť, príťažlivosť, život a lásku v sebe, čo ho zastaví a povie WOW. Nie je to tým, čo máš na sebe, či si namaľovaná, čo máš vyštudované a čo všetko si dosiahla.

Dokonca je aj jedno, či sa spolu hneď v prvú noc vyspíte alebo nie.. (ehm, aj toto JE revolučná myšlienka, ale ak je energia správna, tak je jedno, kedy sa fyzicky zblížite. A keď nie je správna, tak môžeš mať stratégie odkladania intimity, ale nepomôže Ti to… problém je, ak tú energiu potom pokazíme. TO je naozaj to, prečo po intimite vzťahy nefungujú ďalej. Ale to je ešte iná veľká téma.)

Ale ENERGIA tam je…
A to je dobrá správa! 
Lebo to znamená, že na to,

 aby si mohla mať vzťah, ktorý bude trvať – A TOTO JE SĽÚBENÝ NÁVOD – potrebuješ iba:

1. mať tú správnu energiu

2. stretnúť takého muža, ktorý si ťa vyberie hneď

K bodu 1: Energia medzi dvomi ľuďmi je špecifická vec a nedá sa umelo získať. Ale čo vieš, môžeš, a mala by si robiť, ak chceš vzťah a lásku, je pestovať, povzbudzovať a celý život je prevziať svoj diel zodpovednosti, a udržať svoju vlastnú úroveň energie. Ale nie hocijakej. Energie lásky, energie radosti, života, príťažlivosti. Tajomstvo dlhodobého šťastného vzťahu je udržať si túto energiu aj potom, ako budeš vo vzťahu, lebo väčšina vzťahov sa rozpadá, lebo žena túto energiu viac nemá.

Ale pozor: O svoju energiu sa potrebuješ starať KVÔLI SEBE, nie kvôli mužovi. Páve táto energia je aj jadrom Tvojho zdravia a šťastného života. A to, že to zaiskrí a vytvorí plameň so správnym mužom, je extra bonus 🙂 

Ďalšia super správa je, že sa taká energia dá získať. Nie je to vrodená vec, je to niečo, čo si môžeš sama pestovať. 

Ako to urobiť? Mám veľa návodov. Jednoduchá odpoveď: zariaď si život tak, aby si v ňom bola naozaj šťastná. To je ale dosť klišé, lebo – ako sa to vlastne robí? Preto najlepšia je prax.

Aby som Ti to mohla lepšie vysvetliť, potrebujem Ti to aj ukázať. Takže ideálne naživo. Preto najbližšie budeme úroveň energie trénovať v emočno-zmyslovo-tanečnej VÝZVE PREBER SA!, ktorá začína v pondelok 21.5.2023, do piatku 25.8.23, a kam Ťa srdčene pozývam. 

Budem ju viesť osobne ja, 5 dní, vždy o 6.00 ráno (ak Ťa to už vydesilo, neboj, máme aj možnosť pre dámy, ktoré s nami ráno byť nemôžu 😃). Sama uvidíš, čo sa v Tvojom osobnom živote začne diať, keď si to dovolíš. 

K bodu 2: A čo sa týka toho, že potrebuješ „IBA“ stretnúť muža, s ktorým tá energia bude správna, toľko: Sú tu ženy, ktoré mi povedia „ale ja nikoho takého nestretávam!“

Rozumiem, a deje sa Ti to preto, lebo:

1. muži okolo teba sú, ale nevšímaš si ich.

2. Sedíš doma a s nikým sa nezoznamuješ, nechodíš tam, kde muži prirodzene sú, 3. Máš svoju energiu vypnutú, a tým pádom nie len, že ty nikoho nepriťahuješ, ale ani ty necítiš príťažlivosť voči iným ľuďom (áno, takto to funguje…).

Iné ženy povedia: „Viem takého stretnúť, ale neviem si ho udržať!“ Aj to sa často deje.

Dôvody: 1. Myslíš si, že tá energia je správna, ale ona nie je.. lebo povedzme si, je to človek, čo je zadaný či inak pre teba nevhodný. Ty to vieš, ale ignoruješ to a púšťaš sa tam, kam nemáš.

2. Energia je správna, ale kazíš to svojím správaním sa potom (o tom ešte nižšie tu v texte). Ak sa týmto pravidlom budeš riadiť, nehovorím, že správneho muža stretneš hneď. Ale keď vylúčiš tých nevhodných hneď, ušetríš si kopec času. Tu už funguje aj matematika – síce vo filmoch ti pravá láska zaklope na dvere a na nevylučujem, že sa to stať môže. Ale naozaj chceš na to čakať?

A dovoľ mi na záver dodať toto:

Zvyčajné reakcie na pravidlo, že vzťah pokračuje v energii, v ktorej začal sú „ale my sme boli predtým dlho kolegovia/priatelia/, až po čase sa náš vzťah vyvinul v partnerstvo“. Áno, deje sa to, ale má to vysvetlenie:

1. buď sa tento pár stretol ako kolegovia a priatelia, energia bola na začiatku správna, ale oni boli napríklad zadaní, alebo boli iné prekážky vzťahy (odcestovanie, práca..). Po tom, po rokoch a voľní sa dali dokopy, ale energia tam bola.

2. alebo sú partneri spolu, a naozaj je ich vzťah postavený na priateľstve, ale v skutočnosti mu partnerská energia chýba – a to sa odráža v ich intimite a sexuálnom živote.

3. Obaja sa veľmi zmenili a od prvého stretnutia je veľký časový rozostup, alebo naozaj veľmi zásadné zmeny v ich vnútre, osobnosti, emocionálne, fyzické aj psychické (to sa deje zriedka, ale stáva sa to, je to obľúbená zápletka filmov :D).

Áno, táto teória ide proti tomu, že máme byť najprv priatelia. Ja vravím, že nie: najprv máte mať správnu energiu, potom môžte byť pokojne aj priatelia… ale to, o čom hovorím, nie je energia priateľstva, ale príťažlivosti a záujmu. Energia priateľstva môže naopak intimitu zabiť. A to je, opäť, iná téma 🙂

Samozrejme, aj žena má schopnosť relatívne rýchlo – po pár minútach rozhovoru – vedieť, či muž pred ňou JE alebo NIE je vhodný pre ňu na vzťah. Ale na rozdiel od mužov ženská myseľ naozaj funguje inak, a žena namiesto reality vidí príbehy. Aké by to mohlo byť, keby… nechá sa unášať predstavami a preto často urobí nesprávne rozhodnutie. Muži vidia, čo vidia, a riadia sa tým.

A ešte odpoveď na otázku: Andrea sa ma opýtala, či je možné, že sa tá energia po čase zmení. Áno! Je to možné, ako to pokazíme. V tom tkvie najväčšie „nebezpečenstvo“ toho, že vzťah nebude pokračovať ako si prajeme…

Ale to, aby sme tú dobrú energiu nepokazili, vyžaduje trénovať vzťahové schopnosti (ja ich učím napríklad v tréningoch a kurzoch „AKO HO NEPREVALCOVAŤ“, „SAMA SEBOU VO VZŤAHU“ a iné).

Sleduj môj blog pre viac :), všetky tieto témy si postupne rozoberieme. Prihlás sa do výzvy, už sa na Teba teším!


S vášňou a energiou, 

Lucia (po nedávnej svadbe už Wolf Klapáčová 😃💍)


PS: Výzva PREBER SA! je zadarmo :), ale miesto si zaisti čím skôr, lebo z technických dôvodov máme počet obmedzený. Prihlás sa TU. Ďakujem 🙂 L.

Poď do emočno-zmyslovo-tanečnej VÝZVY pre všetky ŽENY, ktoré chcú ROZPRÚDIŤ ENERGIU a prebudiť svoj osobný život

5-dňová online emočno - zmyslovo - tanečná výzva

Do výzvy sa zapojilo už 0 žien.
Lucia Klapacova
Sprievodkyňa úspešných žien k sebadisciplíne, realizácii ich cieľov a vytvoreniu života, po akom túžia. Môj príbeh si môžete prečítať tu: