fbpx

Ste silná žena, ktorej sa zvyčajne darí, ale tentokrát ste sa dostali do slepej uličky a neviete ako ďalej?

Ste vo vzťahu, ktorý vás emocionálne bolí, ale vy viac nechcete trpieť? Ste dlhodobo sama a neviete si nájsť partnera, ktorý sa nebojí silnej ženy? Alebo naopak - stratili ste veľkú lásku a chceli by ste ju naspäť? Chcete rozbehnúť vlastné podnikanie, ale ide to veľmi ťažko? Chcete nový byt, nový životný priestor, ale neviete ako na to? Chcete raz a navždy zmeniť svoje telo? 

Chcete konečne dokončiť, čo začnete?

Chcete získať rešpekt seba samej a svojho okolia. Vedieť, kto ste. Chcete si byť vedomá svojej hodnoty. Chcete byť odvážnou, šťastnou a vyrovnanou ženou. 

CHCETE ZMENIŤ SVOJ ŽIVOT!

Nechcete psychológov ani žiadne terapie, chcete len radu, ktorá funguje, usmernenie, životnú stratégiu, pohľad na váš život z iného uhla. Chcete niekoho, kto bude na vašej strane a bude pri vás počas najdôležitejších zmien.

 

”Som Lucia Klapáčová, osobná koučka s titulom Master Coach certifikovaná v Robbins-Madanes Center for Strategic Intervention. V mojej koučingovej praxi sa špecializujem na naplnené a harmonické osobné vzťahy a na slobodný život prostredníctvom osobnej odvahy, sebarešpektu, sebadisciplíny, vedomia vlastnej identity a sebalásky."

Ak ste: 

  • Ste vo vzťahu, ktorý vás emocionálne bolí, ale viac v ňom byť nechcete.
  • Ste sama, dlhodobo si neviete nájsť partnera a bojíte sa, že vám čas plynie a vy nestihnete mať rodinu a deti a nenájdete pravého, lebo muži sa boja silných žien.
  • Ste žena, ktorá cíti, že potrebuje životnú zmenu, len možno nevie presne akú a prečo a neviete urobiť ten prvý krok.

Ak chcete: 

 

Nájsť svoje poslanie a novú kariéru

Váš profesionálny život je OK, ale vy cítite, že to stále nie je ono - že máte na viac, že chcete viac, chcete ísť inou cestou, a chcete ju nájsť. Rozbiehate nové podnikanie a je to ťažké. Alebo ste na križovatke pracovného života a neviete, kam ďalej.

Zvládnuť vzťah, ktorý vás veľmi bolí.

Ste vo vzťahu, ktorý nie je funkčný a bolí vás. Chcete prísť na to, prečo je to tak a čo sa s tým dá robiť. Ak treba, chcete pomôcť odísť, ak nie, chcete ho transformovať. Chcete usmernenie a pomoc.

Zmeniť svoj vzťahy na láskyplný

S manželom alebo partnerom je to fajn, ale už to nie je ono. Hádate sa, niekedy ste si až ľahostaní. Oheň je preč. A vy sa bojíte - čo bude ďalej? To už takto bude navždy?!

Nájsť muža vašich snov

Darí sa vám úplne vo všetkom a život je fajn, ale vo vnútri viete, že túžite po láske. Počuli ste, že na to, aby ste lásku pritiahli ju máte najprv dávať, ale čo to znamená a ako sa to robí...?

Nakopnúť svoj život

Všetko je vlastne fajn. Ale vy viete, že nie - že, dočerta, to chce reštart! Tela, duše, osobného a pracovného života. Potrebujete podporu, potrebujete zistiť, kde začať a kam sa vlastne naozaj chcete dostať!

Tak ste tu správne a moje služby sú práve pre vás! 

 

 

Som Mgr. Lucia Klapáčová, PhD. osobná koučka a expertka na osobné vzťahy, sebarešpekt, disciplínu odvahu a identitu. Som certifikovaná americkým Inštitútom pre životné stragégie Robbins-Madanes Training pod vedením mojich učiteľov Tonyho Robbinsa, Cloe Madanes, Marka Peysha a Magali Peysha.

Som absolventkou mnohých kurzov a seminárov zameraných na osobný rozvoj, rast, vzťahy, rozvoj biznisu a financií, liečenie vnútorného dieťaťa, tanca ako nástroja na prepojenie s vnútorným ja, ženstvom a dušou a pod vedením mien ako Robert Kiyosaki, Matthew Hussey, Mark Dzirasa, Markus Rothkranz, Monika Nisznasnká, Zola Dubnik, a iné.

Ako bývalá vysoká manažérka v primárne mužskom svete rozumiem predovšetkým ženám ako som bola ja sama - úspešným, odvážnym a silným, ktoré však tiež potrebujú podporu na ceste dosiahnutia svojho plného potenciálu. Pretože nás to nikto neučí. Sama mám za sebou veľmi úspešnú manažérsku kariéru ako aj bohatý osobný život. Všetky svoje skúsenosti dnes dávam ďalej svojim klientom. Lebo len vtedy koučing funguje - keď váš kouč má veľa za sebou, z čoho môže pri svojej práci čerpať. Viac o mne nájdete tu: 

Ako pracujem? 

Pracujem systémom tzv. strategických intervencií podľa modelu Anthonyho Robbinsa a Cloe Madanes. Spolu najprv vyhodnotíme existujúci stav naplnenia vašich životých potrieb v oblasti, ktorú chcete zlepšiť. Stanovíme si priority, na ktorých chceme spolu pracovať. Následne spoločne stanovíme stratégiu dosiahnutia výsledkov v merateľnom čase. Ako vaša osobná trénerka vám budem dávať úlohy a budem kontrolovať ich realizáciu. 

Tréningy vediem buď osobne v Bratislave alebo telefonicky/online (FB Messenger, Skype, Zoom), v slovenskom alebo v anglickom jazyku.

Počet tréningov záleží od vašej konkrétnej situácie. Ich počet a intenzitu si dohodneme osobne.   

Ako to prebieha? 

Ak chcete svoj život posunúť ďalej, dohodnite si so mnou konzultáciu.

Termín konzultácie si môžete dohodnúť zadaním svojho emailu tu nižšie alebo napíšte na tana@luciaklapacova.sk

Garancia kvality

Garantujem, že v prípade, že by ste po prvom platenom tréningu prišli na to, že osobný koučing nie je pre vás, vrátim vám 100% peňazí. 

 

Šla by som do toho, ale ešte váham, je to naozaj pre mňa? 

Odpovedzte si na otázku:

"Ak by som vedela, že za niekoľko tréningov získam hlboký vhľad do toho, kto som, čo potrebujem a čo je to, čo ma posunie ďalej, pomôže mi nájsť cestu k naplnenému a radostnému životu a šťastným vzťahom, šla by som do toho? Som pripravená urobiť dôležitú investíciu do zmeny môjho súčasného života?"

Ak je odpoveď "ÁNO", neváhajte. 

Áno, cítim, že toto je to, čo hľadám! Ako na to?

 

Rozhodli ste sa? Teším sa :)! Zažijete veľké, život meniace veci. Ak chcete zistiť viac alebo si priamo dohodnúť termín vstupnej konzultácie, stlačte červené tlačítko nižšie, zadajte svoju emailovú adresu a ja Vám pošlem návrhy termínov.

 V prípade ďalších otázok ma môžete kontaktovať aj priamo emailom na adresu tana@luciaklapacova.sk

alebo 

na telefónnom čísle +421 907 070 434 

Teším sa na prácu s Vami! 

S úctou, 

Lucia Klapáčová